Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyertem 12,2 millió forintot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyertem 12,2 millió forintot pókeren. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm állandóan attól rettegett, hogy veszteni fogok pókeren, ezért azt mondtam neki, hogy nem fogok többet játszani. Hiába magyaráztam el neki, hogy nem fogok befizetni, csak a nyereményből játszok, mindig azt mondta, hogy vegyem ki, mert úgy biztonságban van, és ne játsszak pénzbe. Pedig minden hónapban hoztam ezzel fixen minimum 100.000 forintot, volt hogy többet, két éven keresztül. A munkámmal meg 150.000-et keresek... Na szóval azért, hogy megnyugodjon a lelke, azt mondtam, hogy levettem mindent. Most viszont ott van a számlámon egy összeg, és a lehetőség, hogy albérlet helyett vegyünk egy lakást. Mit javasoltok, mit mondjak, honnan van a pénz?
2012. jan. 22. 17:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
pókerből. Ne hazudj neki. Ilyen össze után nem fog hisztizni nyugi.
2012. jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%

basszus nehogy elmond!


menjünk már bulizni!!! kimehetnék Dubai-ba! na milyen ötleteim vannak??

2012. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
37%
találtad :D
2012. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Na, egy kis komolyságot :) Szóval a pénz az megváltoztat mindent, és megbocsátást eredményez? Ilyen ereje van? :O
2012. jan. 22. 17:44
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:44

ismered a mondást: a pénz nem boldogít, de a száraz kenyér se...

2012. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy játszottál, azt is hogy nem ész nélkül teszed azt, nem fogod rátolni az összes értékedet a "játékra". Biztosan örülni fog a nyereményednek és annak, hogy őszintén elmondod neki...

Gratulálok a nyereményhez!

2012. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
amugy egy 150k-t adhatsz nekem is ha ilyen sok van XD vehetnék egy új laptopot :D
2012. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki az igazat; az összeg hallatán bizonyára megenyhül.

Van egy haverom, aki szintén elég nagyban nyomja a pókert, s a szülei nagyon ellenezték a dolgot. Ám amikor lerakta a konyhaasztalra a nyereményt (1 milliót), akkor megenyhültek a szülők.

2012. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
65%
a barátnőd jó hülye. Ha tudsz pókerezni és pozitívan jössz ki belőle akkor miért nem szereti?
2012. jan. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
mondd el az igazat. és tartsd be végre az ígéretedet. tudod: az ígéret szép szó...
2012. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!