Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyertem 12,2 millió forintot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyertem 12,2 millió forintot pókeren. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
A barátnőm állandóan attól rettegett, hogy veszteni fogok pókeren, ezért azt mondtam neki, hogy nem fogok többet játszani. Hiába magyaráztam el neki, hogy nem fogok befizetni, csak a nyereményből játszok, mindig azt mondta, hogy vegyem ki, mert úgy biztonságban van, és ne játsszak pénzbe. Pedig minden hónapban hoztam ezzel fixen minimum 100.000 forintot, volt hogy többet, két éven keresztül. A munkámmal meg 150.000-et keresek... Na szóval azért, hogy megnyugodjon a lelke, azt mondtam, hogy levettem mindent. Most viszont ott van a számlámon egy összeg, és a lehetőség, hogy albérlet helyett vegyünk egy lakást. Mit javasoltok, mit mondjak, honnan van a pénz?
2012. jan. 22. 17:41
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nem tudom megérteni, miért nem szereti. Nem is volt szerencsejátékos a családjában, legalábbis nem tudok róla. Mutattam neki grafikonokat, mindig mondtam havi szinten, hogy mennyi jön, de ugyanúgy félt.

2012. jan. 22. 17:50
 12/28 A kérdező kommentje:
Jó, az ígéret szép szó, na de munkával mikor lett volna lakásunk? Soha körülbelül... Így meg itt a helyzet. Nem értem, miért baj az, ha a fix fizetés mellé jön még egy - nem is olyan kis - mellékes. Melyik nőt zavarná ez még rajta kívül? :)
2012. jan. 22. 17:51
 13/28 anonim ***** válasza:
Azért a hogyan se mindegy a mellékesnél... ha ő a teste árulásával szerezne egy kis mellékest, téged nem zavarna?:D na, neki meg a szerencsejáték ilyen ijesztő, mint neked ez a másik opció...
2012. jan. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Hm hát ez érdekes kérdés. Értem a szemléletet.


Valahogyan azt kellene elérni profitábilisan játszható játékot és a prostitúciót ne sorolják egy kategóriába az emberek.

2012. jan. 22. 18:15
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Vagy valld be vagy mondd,hogy egy távoli rokon hagyta rád...

Amúgy meg amíg nem az ő pénzét játszod el akármennyire is együtt vagytok nem sok köze van hozzá.Én sem szólok bele mire költi a párom a pénzét,amíg nem az én káromra megy a dolog

2012. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Hát sztem oszintén mond meg, h pokerbol van. Haragudni tuti nem fog, mivel szinte kap egy lakást :D De eszedbe se jusson belole játszani, tedd félre. A legnagyobb hiba, h nem tudnak megállni.
2012. jan. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Minden hónapban leveszem egy külön számlára a profitot, úgyhogy eljátszani biztosan nem tudom :) És voltaképpen erre gyűjtöttem.
2012. jan. 22. 20:20
 18/28 A kérdező kommentje:
Mármint a lakásra.
2012. jan. 22. 20:21
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Figyu akkor mondd meg neki,hogy folytattad a pókert,de a profit külön ment és veszteséget nem tudsz okozni.Nem fog faggatni szerintem,hogy ez igaz-e meg miként működik örül majd,mint majom a farkának,hogy ott az a 12 milla
2012. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
44%
Biztos azért nem szereti, hogy játszol, mert fél, hogy elbukod a pénzed. Ezt te is megértheted, hiszen csak neked akar jót! :)
2012. jan. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!