Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Vélemény? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vélemény? Jó tanács? Valami?

Figyelt kérdés
több, mint 7 hónapja voltam együtt egy fiúval, de egyre közömbösebb kezdett lenni számomra, főleg hogy egy másik fiú is elkezdett udvarolni nekem. És már ott tartott ez a dolog hogy döntenem kellett, hogy melyikőjük legyen. Miután úgy éreztem,hogy a párom eléggé elhanyagol ezért az "új" fiút választottam. Akivel persze akkor még sosem beszéltem élőben. :S Miután szakítottam párommal 1 óra bőgés fogott el, gondoltam ez természetes, hisz szakítás után mindig ez van... Utána másnap megjelent hogy "Adnék e neki még 1 esélyt.." én erre azt mondtam, hogy egyenlőre szüneteljünk. Másnap találkoztam azzal a másik fiúval... egy kis csalódás volt bennem az nap, mert úgy néz ki, mint egy suttyó -_-" de a gyönyörű kék szemei és a személyisége mindenért kárpótolt. Viszont, annak ellenére, hogy azt hiszem szeretem valamennyire ezt az "új" fiút. Még mindig rettenetesen hiányzik a volt párom... :( Sírok miatta és nem tudom mi legyen. Barátnőm elmondása szerint (ex unokatestvére) azért nem ír vissza nekem közösségi oldalakon, mert "szünetelünk"... én megőrülök, nem tudom, hogy mi legyen. Tudom, nem szabad fiú után futni, de úgy érzem, lehet vissza kéne szereznem a páromat.. :// Vélemény??
2012. jan. 22. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fejezd be a leckéd, és nyomás aludni.
2012. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rib@nc. A párodért sirsz?? Nem te hagytad el őt 7 honapra 1 ismeretlen csávoért?? Ne mentegetőzz. Ez az igazság.
2012. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Nem vagyok ribanc. De már megbántam... :/
2012. jan. 22. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi erkölcs szorult beléd is, nem tudlak sajnálni!
2012. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindenki követhet el hibát. Ha biztos vagy benne, hogy szereted exedet, és nem csak azért kell, mert most épp nincs ott, és 1-2 hónap múlva nem játszod el ugyanezt, akkor próbáljátok meg újra. Szerintem.
2012. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem.
2012. jan. 22. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges újrakezdeni, ez már halott ügy! Szerintem ha a srácnak van egy csöppnyi esze akkor nem bocsát meg, gusztustalan dolog volt ez!
2012. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem a másik fiú miatt szakítottam vele, csak egyszerűen úgy éreztem ez a helyes, de már tudom hogy nem...
2012. jan. 22. 19:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Hagyd békén mindkettőt.A volt párodat ne hülyítsd és ne keresd többet,mert tök megalázó neki,ha úgy cselekszik,mintha a bábod lenne.Az új fiú meg nem illik hozzád,ha már leírtad,hogy suttyó.


Legyél egy kicsit egyedül,jó lenne megtapasztalnod milyen is egyedül lenni!

2012. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom milyen egyedül lenni, a volt párom előtt az utolsó k*rvára a padlóra küldött, aztán csak olyan 2 év múlva lett ő, akit most "elzavartam"
2012. jan. 22. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!