Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetek van olyan hogy valaki egész életében az ex- ét fogja igazán szeretni akkor is ha már férje lesz és gyereke? Ismertek ilyen embereket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy van. Attól még, hogy valaki elveszti a nagy szerelmét, attól még nem áll meg az élet és az ember társas lény, tehát idővel találkozni fog olyan emberrel, akit társaként fogad el és összeköti vele az életét, de a nagy szerelem érzését már sosem fogja senki iránt ugyanúgy érezni. Az első mindig különleges és minden utána érkezőt hozzá hasonlítunk. Akármilyen rossz belegondolni, sajnos így van. Nehéz ugyan elfogadni, de muszáj!


30/N

2012. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ebbe a világba már minden megtörténhet =/
2012. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt nem pont kimondottan az elsőre gondolok, hanem a nagy szerelemre, mert több is van egy ember életében.
2012. jan. 22. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, én például ilyen vagyok (bár gyerekem még nincs.)
2012. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De így hogy lehet valaki igazán boldog? Akkor csak szenvedés az élet....:S
2012. jan. 22. 21:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok, nem jól fogalmaztam, tehát nem az elsőre gondoltam, hanem az ELSŐ NAGY SZERELEM-re! Akiért annyira odavoltál, hogy mindent megtettél volna érte és úgy érezted, hogy vele mindent meg lehetett beszélni, ő volt az igazi társad. Ha egy ilyen társat elveszít az ember, utána már minden további kapcsolata arról szól, hogy valamilyen szinten a nagy szerelmét keresi a másikban.

Én tíz évig éltem együtt az exemmel, akivel megfogalmazhatatlan kötődés volt köztünk, de volt egy nagy hibája, amit képtelen voltam elviselni és nem bírtam tovább tűrni, ezért leléptem. Hónapokig szenvedtem, nem találtam a helyem, néha még ma is hiányzik, pedig három éve már, hogy elhagytam. Ő viszont annyira belebetegedett, hogy még most is gyógyszereket szed és még mindig reménykedik, hogy visszatérek hozzá, pedig nekem is és neki is voltak azóta kapcsolataink.

2012. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy az első különleges, mert hozzá hasonlítunk mindent, de...

Attól még nekem inkább csak elrettentő példa...


De szerintem...

Hogyha van egy pár. Szét válnak X dolog miatt. Akkor ők nem is voltak tökéletes pár... lehet, hogy mély benyomást tett pl. a lányban az a kapcsolat, mert pl. az álom pasijával járt, és nehéz volt róla lemondania... De attól még nem ő volt az igazi nagy szerelme, ha a pasi nem tekintette annak.

Szerintem ilyen nincs...


Ha megtalálod azt, aki viszont szeret, és nem csak összeakadtatok, és " Na jó akkor maradjunk együtt... Jó lesz ez így...." hozzáállással alapítotok családot, hanem tényleg... Igazi, forró, szenvedélyes szerelemből...

Akkor biztos, hogy eszedbe se jutna az ex-ed...

Maximum csak annyira, hogy ... húú ez mennyivel jobb annál.....

2012. jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adja a Jó Isten, hogy ne így legyen...

Élettársam és gyerekem van, de 4 év kevés volt túllépni az exen...

2012. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!