Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi abban az igazság, hogy bár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi abban az igazság, hogy bár az ember szereti nézni a szép dolgokat, a szép embereket, de a halált még jobban szeretik?

Figyelt kérdés
Van havonta ilyen felmérés, hogy általában minden hónapban a szex áll az emberek érdeklődésének középpontjában, de mikor volt Saddam Hussein kivégzése, vagy a 2001 es terror, akkor elsöpörtek mindent. Van egy szép ember az úton azt megnézzük, de ennyit, ha van egy haláleset az útszélén, azt meg akár órákig bámuljuk. Vagy van egy menő autókiállítás azt is megnézzük, de ha van egy vonabaleset, akkor azt sokkal jobban. Így van beállítva az ember?
2011. dec. 17. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom te, hogy vagy vele de en inkabb bamulok egy szep pasit, egy szep ruhat, mint egy balesetet. Sot, utobbit nem is szoktam.
2011. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, ha baleset van, én inkább elhúzok onnan minél előbb, hogy ne is lássam, mert elborzadok tőle, és rosszul vagyok...
2011. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Egy pasi nem lehet szép csak jóképű vagy sármos. 2. Nem illik bámulni az embereket, csak megnézni.
2011. dec. 17. 09:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendben koszonom szepen a kioktatast. Valaszolt neked 2 ember abbol egyet rogton leoltasz hat neked is szep napot.
2011. dec. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem oltottam le, csak kiegészítettem.
2011. dec. 17. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyakrabban látok szép lányokat, mint balesetet. A lányokat megnézem a szépségük miatt, a balesetet pedig az információért. (Nem igaz, mert vezetés közben nem akarom fokozni a dugót, de gyalog megnézem.)
2011. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Nem illik bámulni az embereket, csak megnézni." --> Ezzel meg is válaszoltad. Gondolom nem fogod órákon át követni és bambulni. De egy halál eset nem minden napos és ő már nem megy onnan sehova.
2011. dec. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert a rossz, mit ember tesz túléli őt. A jó gyakorta sírba száll vele.


A szépet sajnos sokkal gyakrabban vesszük természetesnek, és ezáltal nem "különleges".

2011. dec. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!