Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Nem rég jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Nem rég jöttem össze barátnőmmel kb 2 hete jól megvagyunk bár 15 km-erre lakunk egymástól nem mindenap találkozunk és este pl facebookon amikor

Figyelt kérdés
fentvan nem ir rám pedig előtte napokon én irtam rá mindig és képes nem rámirni inkább lelép de nem fogok én ráirni minden nap nektek mia véleményetek ezzel kapcsolatban
2012. jan. 22. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rámír nem ír rám ajajaj
2012. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kuka, hagyd ott meg most, mint honapok mulva, nem szeret elegge
2012. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekled, akkor nem fog írni. Hagyd szépen magára, hagy írjon, ha akar. Ha nem fog napokig, akkor nem is kell tovább foglalkozni vele, mert nem érdemli meg a figyelmedet.
2012. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még kerékpárral is lehajtanám érte azt a távot kétszer is, ha tetszik. Nem írogatnak, hanem simogatnám!
2012. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
B+ én tőlem 300kmre van egy lány akit szeretek és amikor csak lenne rá lehetőségem ugarnék és mennék... 15km? az b@szki 3 max 4 óra sétálva... bicajjal 30 perc, busszal 15 perc... ne legyél már ilyen luzer...
2012. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
lehajtanád lehajtanád csak a szád jár nem érek én mindig rá h találkozunk !
2012. jan. 22. 22:08
 7/11 A kérdező kommentje:
átmenék én mindennap de a suliból fél4 kor érek haza utána meg 5-8 ig edzésem van egy héten 5 napot edzek és mellette tanuljak is a szabadiőm van rááldozom szivesen meg megyek is ugygondolom mert heti 3 szor igy is átmegyek de amikor pl nem birok találkozni vele és fent van és azelőtt mindig én irtam rá és ő meg nem ir ...
2012. jan. 22. 22:12
 8/11 anonim válasza:
énis igy vagyok vele..a barátnőm azt mondja hogy a fiúnak kell keresni
2012. jan. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 wiWell ***** válasza:
Ez egy baromi éretlen kapcsolat, hány évesek vagytok, 12?
2012. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
20
2012. jan. 22. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!