Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel ugyanolyan magasak vagyunk, és ha pl. az ölembe ül, akkor nyílván magasabb lesz nálam. Lehet ez probléma egy párkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Semmi lelki probléma nincs, egyedül ez volt számomra érdekes hogy amikor az ölembe ül, a fejem csak a nyakáig ér.
2012. jan. 23. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, ez eléggé gyakori probléma, nem egy párkapcsolat ért véget emiatt. Sajnálom.
2012. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ez nem lehet probléma.
2012. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Macs1209 ***** válasza:

És minek teszed fel a kérdést? Nektek kell tudni,

hogy valamelyikőtök ettől szakítani akar-e.

Felesleges kérdés.

2012. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi?


Képzeld már el mekkora ember lenne az, aki ha az öledbe ül nem lenne magasabb nálad.


Gondolkozz vagy járjál hobbittal.

2012. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy GONDOLKOZTAM,és ez ugrott be...:D
2012. jan. 23. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez neked probléma, akkor probléma.
2012. jan. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
én is pont emiatt szakítottam a párommal,bár ő azért pár centivel magasabb volt nálam,de mikor az ölébe ültem,hát bizony elég nagy volt a különbség.Nagyon zavart mind a kettőnket,ezért úgy döntöttünk jobb lesz külön.Pedig más téren nagyon összeillettünk.Mindig jókat beszélgettünk,nevetgéltünk együtt.Szexuálisan is minden rendben volt köztünk,de mikor először beleültem az ölébe.Szörnyű nagy csalódás volt 3 hónap után.
2012. jan. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos a lányok annyira felszínesek, h tényleg simán el tudom képzelni, h ez probléma neki.
2012. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az én barátom pár centivel kisebb nálam. eleinte zavart (nem is tudtam hogy összejöjjek-e vele emiatt)de már egyáltalán nem zavar. és nincs is vele semmi gond.

mondjuk az vicces volt mikor első randi után megkért hogy ha legközelebb találkozzunk ne vegyek fel magassarkút :D:D:D

úgyhogy szerintem ne aggódj

2012. jan. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma voltam vele, csak magassarkúval akkora mint én, különben 7-8centi van köztünk... Ma is ült az ölemben, csak most magasabban ültünk így nem ért le a lába, és szimplán rámsimult. nagyon jó érzés volt, mostmár elmondhatom:

FÜLIG SZERELMES VAGYOK :D

2012. jan. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!