Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki milyen borotvát ajánlana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen borotvát ajánlana intim területre? . Egy lány.

Figyelt kérdés

Az első alkalomra szeretném hogy szép legyen.

Epilátorral szoktam a bikinivonalnál, de nagyon csúnyán begyullad tőle, akárhogy fertőtlenítem/bekenem.

Gyanta is kizárva.

Félek, hogy a borotvával csak szúrósra tudom megcsinálni. Van olyan, amelyik nem sért meg, de mégis lehozza rendesen?

Köszi előre is


2012. jan. 23. 16:07
 1/7 pqpqpq ***** válasza:
44%
szike?
2012. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
www.barkacsonline.hu/images/upload/termek/termek_Makita-BBC5700-benzinmotoros-bozotvago.jpg
2012. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sima, gagyi borotvákat szoktam használni. A lényeg, hogy ne legyen krémezőcsíkja, mert attól nagyon kipattogok.

Szerintem érdemes tükörrel csinálni. Úgy jobban látod, hogy hol kell még rajta igazítani.

Ha viszonylag nagy a szőr, akkor addig borotváld a szőrnövéssel azonos irányban, ameddig nagyjából le nem jön. Ha már csak szúrós tüsi marad, akkor jöhet a szőrnövéssel ellentétes irányba való borotválás.

Mindenképpen használj tusfürdőt+vizet.

Érezni fogod, hogy mikor sima. És utána kend be szaliciles alkohollal=>csípni fog, de nem fog kipattogni


24/n

2012. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne parázd túl ezt a dolgot, nem ezen fog múlni, hogy milyen lesz az első. Tökéletesen simára és pöttymentesre szinte lehetetlen megcsinálni, főleg, ha valakinek érzékenyebb a bőre. A lényeg, hogy ápolt legyen, tiszta és neked tetsszen, valamint jól érezd magad a bőrödben.

19/L

2012. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó 2-nek :)
2012. jan. 23. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Második:DDDTe jó ég..


Borotvaszűz a bőröd,szerintem bármilyen borotvával esel neki és bármilyen alkohollal is kened be utána,a végeredmény kipattogzás lesz MÁSNAP.Tehát én jó minőségű borotvát ajánlok a kényelem miatt,lehetőleg aznap borotváld le,amikor megtörténik a nagy dolog.

2012. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha naponta borotválom én mindig kipattogok, de ha hagyom pl 2-3-4 napig akkor utána nagyon szépen leviszi :):) igaz másnapra már lehet érezni h kicsit szúr. én a krémezőcsíkos borotvákat ajánlom
2012. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!