Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kialakulhat komoly kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lászlókérdez kérdése:

Kialakulhat komoly kapcsolat, ha már az elején nem tud dönteni a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki az osztálytársam és (fősuli) elhívtam randizni. 3 randi után történt csak meg az első csók. 2-3 hétig együtt voltunk, de alig találkoztunk, persze sokszor beszéltünk (de a szexig nem jutottunk el). Beleszerettem, amit meg is mondtam neki. Aztán pár nap múlva megkérdeztem, hogy miért érzem úgy, hogy nem tud dönteni velem kapcsolatban. Az lett a vége, hogy nem erőltetjük a dolgot. Mivel osztálytársam nem tudom könnyen kiverni a fejemből. Az utóbbi napokban keresett egy párszor, és én is őt, de csak átlag témákról beszél velem, persze mindig hosszan és nagyon jóízűeket beszélünk. Mondjuk ez előtte is így volt, valahogy mindig is kerülte a komolyab témákat, sose beszélt rólunk, azt mondta azért mert ilyen. Vizsgaidőszak után találkozni fogunk (ami nem randi), de nem tudom van-e értelme erőltetni a dolgot. Mennyi esélyem lehet arra, hogy szeressen. Úgy érzem mindig férfiként viselkedtem, ahogy kell, tudom, hogy jól érzi velem magát, de lesz ennél több?

2012. jan. 22. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jan. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsietted és elbszt a dolgot. Lassabban tovább értél volna.
2012. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az elsietést azért nem gondolnám, az előző két kapcsolatában nagyon gyorsan összeköltözött a pasiaival
2012. jan. 22. 19:12
 4/6 anonim ***** válasza:
ja,nekem is hasonló,azzal a különbséggel,h én nem voltam akkora marha,h szerelmet valljak Neki,tudja Ő azt anélkül is,meg én is tudom róla...csak TÜRELEM kell,és aztán egyszer eljön a megfelelő pillanat...
2012. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azért ha osztálytársak vagytok az egész más...ott sok minden egyéb hatás is közrejátszhat, ha ennyiszer találkoztok,akkor nyilván nem kapkodja el a dolgot annyira az ember,mert ha valami balul sül el,akkor bizony nézhetitek egymás képét éveken keresztül,amiből kellemetlen helyzetek adódhatnak...
2012. jan. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a He's just not into you c. filmet!!!!
2012. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!