Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én 1 11év. Lány vagyok és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 1 11év. Lány vagyok és van 1 évfolyam társam aki tetszik de én nem tudom hogy tetszek-e neki. Ezt hogy tudhatnám ki deríteni? Már 4. dik óta teszik nekem meg szeretem. Miért figyel engem? Ezt sem tudom.

Figyelt kérdés
Baj ha nem tudja,hogy nekem teszik??
2009. máj. 28. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem TE még inkább csak a tanulással foglalkozz.
2009. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
11 évesn mitakarsz?
2009. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
nem korai még egy picit?
2009. máj. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Ejnye-bejnye válaszolok!

Nektek 11 évesen nem tetszett a padtársatok? :)

Ez csak gyerekszerelem...

2009. máj. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszet padtarsam:D Huuu meg az oviba is tetszet a Zolika:D Szoval szerintem ne mondj neki semmit a fiuk ilyenkor meg nem biztosak magukba hagyd,hogy o lepjen maskepp megijed.Szoval varj turelemel adj neki jeleket,hogy tetszik neked es kozbe figyelj oran amennyire csak tudsz es tanulj:)Sok sikert!
2009. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
"Ezt hogy tudhatnám ki deriteni?" - Lehet, nyelvtan órán a tanárra kellene figyelni, nem a fiúra.
2009. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, azok a fránya nyelvtan órák fontosak. "4. dik" én ettől sikítottam. xD De a többi se kutya!


Nem baj, ha nem tudja, hogy Neked tetszik. Miért lenne baj? Amúgy meg egy 11 éves srác, nagyon sok mindenen gondolkodik szerintem csak azon nem, hogy milyen jó nő az osztálytársa - már amennyiben a nőt mint főnevet értjük, nem pedig igét. :-) Ha már fiúzni szeretnél inkább idősebb fiúkkal ismerkedj és itt nem a 35 éves korosztályra gondolok. :-)

2009. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ok..szoktam figyelni..

köszii..

leht..de ez van nem tehetek róla..

2009. máj. 28. 16:06
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
várj még egy pár évet arra a bizonyos fiúra..hamarosan megkomolyodik
2009. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Mért kell rögtön belekötni? Ti nem voltatok szerelmesek ennyi idősen?
2009. máj. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!