Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzek így? Félek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így? Félek ha valaki megismer egy idő után rám fog unni.

Figyelt kérdés
Félek a kapcsolatoktól :( mindig ez jár a fejemben, hogy ha valaki jobban megismer, már nem lesz mit mondanom neki. Unalmasnak fog tartani kevés leszek neki. De még a barátaim felé is így érzek nem szívesen beszélek senkivel csak hosszabb idő elteltével. Hogyan verjem ki ezt az ostobaságot a fejemből miért van ez?
2012. jan. 23. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán mert kicsit visszahúzódó vagy,és amúgy sem szeretsz sokat beszélni,meg inkább otthon vagy,mint a társaságban...Ilyenkor a leghatékonyabb,ha legyőzöd magadban ezt a "félelmet" és eljársz erre arra próbálsz bátrabb lenni..stb. Akiknek igazán fontos vagy,akik igazán szeretnek,elhiheted,h soha nem fognak megunni. Próbálj közlékenyebb emberekkel kapcsolatba kerülni,akik sokat beszélnek...van úgy,h valaki aki amúgy félénk,és nem sokat beszél,megnyílik bizonyos emberek társaságában,akik jó hatással vannak rá,akik úgymond kihozzák belőle a jobbik énjét :)...próbálj ilyen embereket keresni,akik elfogadnak olyannak amilyen vagy,akikre számíthatsz,akikben megbízhatsz.
2012. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) elgondolkodom azon amit írtál. Igazad van tényleg otthon ülő típus vagyok és nagyon nehéz a megszokásnak hátat fordítani.
2012. jan. 23. 17:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el,csak úgy győzheted le a félelmedet,ha szembenézel vele...lehet,h közhelyesen hangzik,de így van. Régen én is ilyen visszahúzódó voltam,és nekem ez a hozzáállás bejött...,akkori ismerőseim most rám se ismernének,annyi barátom van...:)...és teljesen laza vagyok fel tudok oldódni bármilyen helyzetben.
2012. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!