Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem olyan mint régen. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Régebben annyira kedves volt, meg más....tök örült mindig ha láthatott meg iylenek...olyan nagy kedvel és gyorsan írogatott vissza interneten is...

msomeg ennek ellentétevan...:/

pedig távkapcsolat...:S

tudja hogy szeretem nagyon, ő is szeret aztmondja...

de nekem kicsit hiányzik ez a kedvesebb énje..:)


23/F

20/L


2012. jan. 24. 16:40
 1/8 GetStreet ***** válasza:

Én nem akarlak megbántani, de szerintem minden jel arra utal hogy vagy már nem szeret, vagy megcsal.

A megcsalást azért mondom, mert bűntudata van, ezért kerüli a kontaktust veled.

2012. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de miért hazudja a szemembe hogy szeret? ha nemígy érez..annyiszor, de annyiszor elmondtam neki ,hogy mondja meg, ha elmúlt a varázs, ha már semmit se érez...
2012. jan. 24. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Sjnos biztos vagyok benne ,hogy egy harmadik személy van a képbe ,csak még nem meri elmondani neked.Ezek amiket leirtál biztos jelei ennek.:-(
2012. jan. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy szeret még de már nem ugy mint régen és gondolom nem akar megbántani vagy összetörni a szivedet ,csak szépen lassan eltávolodtok egymástól.
2012. jan. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tény hogy szakításon is gondolkoztunk párszor..:S :/

de nem akarok reménytelen szerelmet!

am mikor bszélgettünk ugyírta le, ohgy ő aztérzi, hogy komoyl dolog ami kettőnk között van, éshogy szerinte sokáig együttleszünk..:)

2012. jan. 24. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akkarlak megbántani én is igy jártam szépen lassan lekoptatott indokot nem tudot mondani, szeretett de már csak mint embert, és mielőtt mindenki azt mondaná, hogy volt harmadik, nem volt biztos vagyok benne mert ami vele kapcsolatos mindent tudok.
2012. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megpróbálom rendbe hozni a dolgot hátha sikerül..:/
2012. jan. 25. 08:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok sikert ha romantikus a lány probálkoz azzakl!
2012. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!