Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy pasim legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy pasim legyen?

Figyelt kérdés

szórakozóhelyekre nem igazán járok,nem szeretem a túlzottan zsúfolt helyeket,meg talán belsőre visszahúzódóbb is vagyok a kelleténél, és ez valamikor elriasztja a pasikat.De többnyire azt mondják nem vagyok csúnya.

22/l



2012. jan. 24. 18:41
1 2
 1/11 pqpqpq ***** válasza:
9%

menj be a zuhany ala es a jobb kezeddel dorzsold a puncidat,kozbe mondogassad hogy ferfit akarok..

Pistike noverenek be jott

2012. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

pl egy hót egyszerű példa a sok példa közül..


menj el egy kib@szott szupermarketbe auchan tesco ami közelebb van és nézz ki egy számodra ideális pasit menj arra amerre ő van nézz ki valamit ami fent van vagy nem éred el vagy nem tudod levenni kérd meg h segítsen, aztán kérdezd meg h megköszönhetnéd egy kávéval...

2012. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Macs1209 ***** válasza:
0%
pqpqpq: versenybiciklit nem akarsz ?
2012. jan. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne a legvagányabb pasikra és a legszebbekre hajtsál, ne legyen nagy elvárásod, regelj társkeresőn, csevegj fb-n, járj el táncos rendezvényekre stb. és akin látod hogy leglább pár hetet írogat neked vagy találkozna add be neki a derekad, ennyi...
2012. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyetemen viszonylag könnyű ismerkedni.
2012. jan. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Teljesen megértem, tudom hogy nehéz lehet, manapság már az emberiség nagy része nem is törődik a másikkal. Rengeteg műkapcsolat van, amiken az ember csak röhög. Neten is ismerkedhetsz, bár nem tartom valószínűnek hogy sikerülne, és élőben is kétséges. Csak a véletlen műve nagyobb részben. Bár nem lehetetlen egyik sem.

Egyébként szívesen megismernélek, ha gondolod írj nyugodtan és beszélgethetünk:) Engem nem riasztana el a visszahózódottságod, én is csendes lélek vagyok.

2012. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 pqpqpq ***** válasza:

Macs1209

de akarok csak nekem az istennek sem jott ossze.pedig probaltam :)

2012. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én megértelek kérdező, nagyon nehéz manapság normális párt találni, de ha még visszahúzódó is vagy, akkor meg szinte lehetetlen.


Tudom, mert én is visszahúzódó vagyok a legtöbb ember előtt, többek között ezért sem volt még sosem barátnőm, de ez az én gondom, nem is kívánom itt most részletezni a további okokat.


Ellenben neked csak azt tudom mondani, hogy ha tetszik valaki próbálj jelezni felé, mosolyogj rá, keresd a tekintetét, ha ő is néz téged, akkor tuti esélyed van nála és mivel sok a félős pasi, mint én is például, akár te is kezdeményezhetnél, főleg egy-két doboz sör után, nekem csak így megy a csajozás bevallom őszintén és ez neked is segíthetne, hogy oldódjanak a gátlásaid.


De ha Debrecen környéki vagy nekem is írhatsz nyugodtan. ^^


22/F

2012. jan. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogyj le nagyon vékonyra.
2012. jan. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is csak keresem és nem találom ,25 vagyok és keresem a lehetőséget hogy levehessem a terméket a polcról a lánynak ,de én lennék hálás neki és meghívnám kávézni ,finom kávé jolenne!
2012. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!