Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem úgy bánt?

Figyelt kérdés
Úgy bánt, amikor egy lány belemegy azért egy fiú karjába, vagy ágyába, mert nem tudtam megtartani. Hogy mással flörtöl, mert nem elégedett.:((
2012. jan. 24. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ne bántson! Mert ez a te hibád! ha ilyen könnyen ott hagynak! vagy nem érzi h szereted vagy unalmas semmilyen vagy neki...
2012. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jár igy mindenki majd rájön mikor kihasználják, hogy volt olyan aki megbecsülte volna.Az meg, hogy unalmas vagy ez nem igaz csak más az értékrendetek. De most ugyan ebben a cipőben járok.
2012. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez a kérdés hogy: Engem úgy bánt?? <---- mi ezt honnan tudjuk h téged mi bánt??XD
2012. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!