Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat elhagytam 4hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat elhagytam 4hónapja durva dolgokat követett el, sok volt már! Ő azóta sem törődött bele, egyszer elmond mindennek máskor meg imád, szeret! Viszont mindenkinek engem ócsárol és szid! Miért jó neki h bánt utólag?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is nem becsült meg. Még szeret,de hiába mert már nem törődsz vele,mikor megelégeli akkor jön a büszkeség és elmond mindennek...... gondolom.
2012. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy durva dolgokat követett el?
2012. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
sajnos biztos..és nem is egyszer..:(
2012. jan. 1. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos? Csak azért kérdezem, mert lehet, hogy Te látod így! Ha például megcsaltad vagy csak flörtöltél mással, akkor lehet jogosan teszi. De akkor is ilyen a reakció, ha szakítottál vele és utána mással lát együtt.
2012. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor vedd biztosra hogy jól döntöttél, senki sem vetkőzik ki magából,és ne foglalkozz vele miket mond mindenki magát minősíti.
2012. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem én hibáztam,ő csalt meg és hazudott!Mással még nem láthatott
2012. jan. 1. 22:50
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi!
2012. jan. 1. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne haragudj, de tudnál adni jó megoldást erre az esetre úgy, hogy én vagyok a fiú.mert velünk is ez történt.

2012. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!