Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kemény külső, érzékeny,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kemény külső, érzékeny, védtelen belső?

Figyelt kérdés

Amikor egy ffi keménynek mutatja magát(lelkileg), de ha az ember jobban megismeri észreveszi, h belül vannak gondjai, nem is kevés, azt h kéne kezelni?

Nekem ilyen "kapcsolatom" volt, é tudom, h rosszul kezeltem a dolgot. Sokszor bántottam meg én is, De én szerettem, ő nem engem. A végén ő dobott a szex miatt.

Mióta nem tartjuk a kapcsolatot csak romlik a helyzete, iszik, magányos...De én tehetetlen vagyok. Csak féltem őt.


2012. jan. 25. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nő vagyok, de szerintem ilyenkor legfeljebb annyit lehet tenni hogy ott vagy neki támaszként és meghallgatod a el szeretné mondani, ha nem akkor nem akarod kihúzni belőle minden áron, csak éreztetni kell vele hogy nincs egyedül és mindig ott van valaki akire számíthat
2012. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értem nem voltál neki elég jó az ágyban és még Te akarod pátyolgatni....? WTF
2012. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is egy ilyen ember vagyok, erősnek mutatom magam(lelkileg) és próbálok is erős maradni, de nem igazán megy. És az a baj, hogy nincs is nagyon ember, aki megismerne. Sok barátom van, de mind csak azért, mert elmondásuk szerint vicces, aranyos, kedves, jó fej, megértő ember vagyok.De senki nem ismer úgy igazán, nem értenek meg... persze ez is főleg az én hibám, mert megjátszom magam. Meg mindenki jön hozzám a gondjaival, amit meg is hallgatok mindig és legjobb tudásom szerint próbálok segíteni, de engem senki nem hallgat meg. Barátnőm most szakított velem két hete... ő volt az egyetlen aki tényleg megértett. Azóta iszok, vissza szoktam a dohányzásra is. Persze barátok maradtunk, mert nekem egyben ő volt a legjobb barátom is. De persze most már nem törődik velem annyit mint azelőtt. Jó ha 1-2 hetente látjuk egymást.
2012. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még az előző... ha aggódsz érte, akkor törődj vele, néha beszélgessetek. Attól még lehettek jóban, hogy szakítottatok.
2012. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!