Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan hogy nem tetszett egy pasi annyira de a személyisége miatt össze jöttetek vele?

Figyelt kérdés
később sikerült külsőleg is vonzalmat éreznetek iránta? vagy azért volt valami ami külsőleg megfogott benne már az elején?
2012. jan. 9. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én általában így voltam a fiúkkal. A párom mondjuk nagyon helyes ember, de a képeken, szegény nem nézett ki jól. Rondának tűnt, de akkor is szerettem és találkozni akartam vele. (Interneten ismerkedtünk).

Nem szeretem a jóképű pasikat, azokon nem éreztem azt, hogy normálisabbak is. Több érzelem szorul a kevésbé vonzó férfiakba. Párommal szerencsém volt.

23/N

2012. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Ostoba kérdés. A felszínesség szinonímája a magyar nő. Lehet, hogy van pár lány, aki adna neked egy esélyt, de ahhoz hatalmas mázli kell, hogy őked megtaláld a trágyában.
2012. jan. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A vőlegényemmel pont így voltam. Elég túlsúlyos volt, mikor megismerkedtünk, viszont külső tulajdonságait tekintve ezt ellensúlyozta, hogy így is nagyon jóképűnek tartottam, gyönyörű, értelmes tekintete volt. Illetve annyira megnyerő hangon és stílusban beszélt, hogy csak arra tudtam az első találkozáskor figyelni, a kövérsége csak másodszorra tűnt fel.

Elhívott randizni, én meg elmentem vele, mert bár kicsit megijesztett, hogy tudok-e így is szexuálisan vonzódni hozzá, muszáj volt megpróbálnom, annyira szimpatikus volt. Azóta az esküvőre készülünk, és sokkal jobb formában van Ő is :)

23/N

2012. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már benne vagyok ebbe a szituba második....
2012. jan. 9. 10:48
 5/12 A kérdező kommentje:
3dik én is kicsit túlsúlyos vagyok. A barátnőm vékony..
2012. jan. 9. 10:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is vékony voltam/vagyok...:)
2012. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Érzem még rajta hogy annyira nem szokta meg a külsőm, velem van, de azért látom rajta. Még nem rég vagyunk együtt és nekem ő az első. Azt mondta ő próbál nem külső alapján dönteni, és hát összejött velem. Még is nem tudom hogy később vonzalmat is fog tudni érezni...

én 19 vagyok ő 17 amúgy...

2012. jan. 9. 10:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem hogy nem annyira, egyáltalán nem tetszett a párom, kifejezetten csúnyácskának találtam:$ De nálam igazából a külső nem mérvadó, és annyira megfogott a személyisége pillanatok alatt, belezúgtam mint vak ló a szakadékba, Nagyon szerelmesek lettünk, és nálam nagyon hamar el is múlt hogy külsőre nem tetszik, a szerelem megszépítette s nekem ő a legjobb pasi a világon, ha lehetne se cserélném le a külsejét sem, úgy szeretem ahogy van:)))) Egyébként ő is kicsit husis, de engem nem zavar egyáltalán, szerintem ez nem számít. Szóval igaz, hogy a szerelem megszépít én csak alátámaszthatom:)) Azóta már együtt élünk és nagyban szövődnek a tervek.

Ha őszintén belédszeret a lány, ne aggódj, neki te leszel Marlon Brando(pl:P) :)) Minden jót!

2012. jan. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Lányok, volt már olyan hogy nem tetszett egy pasi annyira de a személyisége miatt össze jöttetek vele?

később sikerült külsőleg is vonzalmat éreznetek iránta? vagy azért volt valami ami külsőleg megfogott benne már az elején?"


Sajnos volt.

Az elsőnél mikor szexre került a sor,lszörnyedtem,nem volt kémia,és egyenesen undorodtam az illetőtől.Azonnal szakítottam kb.

A másodikkal jó sokáig jártam,de sajnos rá kellett döbbennem,hogy csak megszépítik a belső tulajdonságok a külső tulajdonságokat,de igazán megszeretni a külsejét,sosem fogom.

Úgyhogy ezt a hibát nem követem el többször.Ha elsőre nincs vonzalom,és nem látok semmit az illető külsejében,akkor nem fogok már többet esélyt adni,mert az csak önámítás!

24N

2012. jan. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy nekem az segített, hogy az elején gyakran feltettem magamnak a kérdést: boldogabb lennék-e egy jobb külsejű (jobb testű) férfi mellett, tudna-e valami olyasmit nyújtani, amit a barátom nem. Mindig arra jutottam, hogy a válasz nem, max. esztétikailag, de érzelmileg, gondoskodás szempontjából biztosan nem, és Brad Pitt mellől (ez csak egy példa) is sikítva rohannék vissza a vőlegényem karjaiba.

23/N

2012. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!