Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy olyan lányról, aki utálja, ha a pasija okosabb nála?

Figyelt kérdés
Persze nem csap hisztit emiatt, csak alapból ő szeret okosabb lenni pl. műveltségi témákban. Nem rólam van szó, én amúgy is fiú vagyok. :) Csak kérdezem.
2012. jan. 25. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
engem imádna az a csaj:D
2012. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a lány szőke is akkor reménytelen...
2012. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nekem való.
2012. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi,én lány vagyok,de nekem meg abból kezd elegem lenni,h okosabb,műveltebb vagyok a barátomnál,emiatt egyre jobban zavar,h nem tudok felnézni rá...:/
2012. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló a problémám a barátnőmmel, mint az utolsó (negyedik) válaszadónak. Egyszerűen nem tudok vele miről beszélgetni, mert mindig kijelenti, hogy ő hülye ahhoz a témához - az esetek többségében sajnos igaza van.
2012. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy becsvágyó, szereti az elismerést, még ha az csak egy ember szájából is hangzik el. :D Vannak ilyen emberek. Szerintem egy kapcsolatban meg kell lennie a közös érdeklődésnek, amiben egyszer az egyik tud többet egyszer a másik. Így kiegészítik egymást és mindig van miről beszélni, nem az van, hogy az egyik hülye hozzá és nem érti a másik meg a fejét rázza...
2012. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, ha okosabb nálam egy pasi...Akkor legalább biztosan tudunk beszélgetni, 100%, hogy lesz közös témánk, és nem unatkozunk...Persze, ha a pasi is pontosan tudja ezt magáról, és szóba is hozza, akkor hamar felidegesít vele...(de erre nem volt még példa) az egót nem kell az egekig emelni ám ;)

(16/L, és tudom, hogy pasiknak szólt a kérdés, de gondoltam, egy-egy válasz jól jöhet a másik oldalról is ;) )

2012. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, csak nyugodtan, érezd otthon magad! :D

A többieknek is köszönöm. De jöhetnek még válaszok. :)

2012. jan. 28. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!