Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti tényleg érzitek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti tényleg érzitek már elsőre az adott lányról hogy képesek lennétek e szeretni? Őszintén!

Figyelt kérdés
Amikor megismered, egyből érzed, hogy lehetne e valami köztetek? Nálatok az ölelés, csókolgatás, erősen magatokhoz szorítás tényleg nem érzelmeken alapul? Vagy ez csak duma?
2012. jan. 22. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez emberismerettől is függ... én általában mindig igyekszem hamar elképzelni, hogy milyen lenne vele együtt lenni. Aztán ennek tükrében mennek tovább a dolgok.
2012. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem! Méghozzá igyekszem tudatosan, mert így megóvom magamat egy esetleges pofára eséstől.
2012. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha később kiderül, hogy egy rendes lányról van szó? akkor is tudatosan elhessegeted a gondolatot? és ha igen miért? hogy lehet tudatosan nem szeretni..mert, hogy én beleszerettem az tuti, és irányítani valahogy nem tudom..hogy csináljátok? tehát a pasik többsége ezért fél a komoly kapcsolattól?
2012. jan. 22. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mármint melyik nem?
2012. jan. 22. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Az elején nem is gondolok arra, hogy lehet ebből komolyabb, igazából nem is szokott ez érdekelni, nem foglalkoztat. Ha több hónapja együtt vagyok valakivel, akkor akaratlanul is leomlanak ezek a "falak". Nem zárom el magam teljesen egy kapcsolat gondolatától, pusztán az elején nem gondolok senkire úgy, mint egy potenciális barátnőre, vagy élettársra. Több időt kell velem lehúzni, mint egy átlag pasival, de ha kapcsolatban vagyok, akkor erősebb viszonyt ápolok a barátnőmmel, mint a férfitársaim többsége.

2012. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszike! irhatok priviben? lenne kerdesem amit itt nem akarok feltenni :/
2012. jan. 22. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!