Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyamatosan meghazudt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyamatosan meghazudtol. Mit tegyek? Már nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a párommal. 1 éve együtt is élünk a szüleinél.


Mostanában egyre kevésbé bírom, hogy minden szavamba, mondatomba beleköt. Mindent meghazudtol amit mondok. Mesélek valamit hogy aznap mi történt, és mintha nem is tudom mit meséltem volna helyette, kapásból rávágja hogy "persze, ne kamuzzál, ez biztos nem így volt"


Pl ma is meséltem az egyetemen hogyan kapnak az emberek ösztöndíjat. kredit átlag szerint stb. És azért mert ő nem értette, ezért kapásból úgy állította be a dolgot, hogy én kitalálom.... minden szavamba beleköt, minden szavam igazáért meg kell küzdenem. Alapvető dolgokat hazudtol meg sokszor, és győzök magyarázkodni a magam igazáért.


Ebből mi jön le? Hogy én egy kis hazudós hülye csitri vagyok aki hülye és aki győz magyarázkodni. Pedig nem vagyok egy hazudós típus. Jobban kedvelem az egyenes utat.


Úgy állít be ez mellett hogy semmire nem vagyok jó. Minden nap főzök rá, pakolok utána, mosogatok utána, mégis úgy vagyok beállítva általa, mint egy mihaszna se főzni se semmi mást nem tudó személy.


Ezt ő sokszor viccesnek tartja, de én már rohadtul unom. A szülei előtt is szégyenlem magam mert sokszor előttük "poénkodik ezekkel".


Mit csináljak? Rettenetesen elegem van már.


23 évesek vagyunk.


2012. jan. 25. 16:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A pasid már nem szeret csak megszokásbol van veled, ez csak rosszabb lesz, szakíts vele jobbat érdemelsz.
2012. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
mondd meg neki. ez az első és a legfontosabb. értesd meg vele, hogy neked ez így nagyon nem pálya, mert a viselkedése bunkó és nem kicsit sértő. próbálkozz többször is, ha nem hallgat rád elsőre, másodszorra, de ha később se veszi észre magát, akkor lehet, hogy önbizalomhiányos, és ezért birtokolni akar téged, nehogy egy általa nálának jobban vélt pasi lecsapjon a kezéről. de az is lehet, hogy csak simán bunkó és gyerekes, vagy újraéli a dackorszakát. (mondanom sem kell, ezek pusztán feltételezések) azonban mindennek van határa! ne feledd, te egy önálló ember vagy, akinek megvan a saját szava és jogai. ha nem változik meg, hajítsd ki.
2012. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"1 éve együtt is élünk a szüleinél."


Hát itt cseszted el, ezért viselkedik így. Ne reméld, hogy jobb lesz a helyzeted. Bunkó lett, elszállt magától. Fejében az jár, hogy van egy csajja aki főz, moss rá és esténként..., na meg nála vagy. Miközben ő az anyja szoknyán lóg, de nélküle egy kis csicska. Jól érzi magát otthon hisz nincs gondja, baja.

2012. jan. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mennyire szereted? Ulj le vele es komolyan beszeld meg vele ezt a dolgot (ha ugy gondolod vele akarsz maradni) De ha nem valtozik a helyzet megeri vele maradni? Evekig szenvedni hogy utana megiscsak elkuldd a francba! De en teged tul ertelmesnek vellek ehhez azemberhez...

Szerintem a sajat ertelmi kicsinyesseget igy probalja kompenzalni hogy teged lehuz...

2012. jan. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Abban lehet némi igazság hogy ott rontottam el, hogy főzök rá, stb. Abban is van valami, hogy önbizalom hiányos.


Gondja baja van, mert sokat dolgozik, tehát nem az anyuci pénzéből élő típus,. mindenért megküzdött eddig. Én vagyok az első értelmes barátnője, eddig kis 17 éves városi p.csákkal járt, akik nem nyitották ki a szájukat, nem nevelték belé, hogyan kell bánni egy nővel.


szeretem nagyon, de nem tudom hogy beszélhetném ezt meg vele, mert félek hogy rá fogja vágni hogy hisztizek. De azt eltökéltem hogyha ennyire szar vagyok a konyhában, akkor tőlem több kaját nem kap.

2012. jan. 25. 16:56
 6/20 anonim ***** válasza:

"tehát nem az anyuci pénzéből élő típus"


Ugyan mennyit fizetett egy házra vagy albérletet? Hol eszik? Nem otthon? A szülei nélkül lehet utcán lenne:) nem hiszem el, hogy nem nagy segítség a szülők;) Igen is kevesebb gondja van mint annak aki külön él. Hidd el.

2012. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja gondolom autóra is lett volna pénze, ha nem élne a szüleinél, igaz? Megy neki:) Csak felvágni tud, de sebaj, mert sokan olyan körülmények között él. A próblémád fenn áll és fenn is fog amíg nem veszed észre.
2012. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Tény hogy a szülői segítség nagyon jó hogy van.

Autóra saját maga gyűjtött össze, és vette meg. Otthonról semmi pénzt nem kap, hiszen úgy vannak vele, hogy van munkahelye. Annyi kedvezmény van (ami tény hogy sok kedvezmény) hogy a kaját a szülők állják.


De ezt leszámítva értem mire szeretnél kilyukadni, elképzelhetőnek tartom hogy beletörne a bicskája ha most albérletbe költöznénk és ketten lennénk. Főleg mert otthon semmi házi munkát nem végez és én egyedül tuti nem bírnám.


De a párom nyitott változni, szóval nem szeretném ezt egy "szakítunk aztán csá"-val elintézni. Azért ennél tartalmasabb ez a kapcsolat.

2012. jan. 25. 17:08
 9/20 A kérdező kommentje:

Szerintem rossz helyen keresgélsz "előző"!!


Vagyis hát, nem olyan rossz helyen csak pont az ellentéte lehet jelen esetben igaz... Ugyanis szerintem pont hogy azért van elszállva magától, mert mindent maga ért el. És keményen meg is dolgozott mindenért világéletében. Nincs elkényeztetve egyáltalán, és szerintem ez miatt is ilyen piszok büszke, és érzi azt hogy ő a magas lóról bírálhat másokat, mert ő mennyi mindent megtesz az életben és én biztos nem teszek meg ugyan ennyit. Én ezt így érzem inkább.

2012. jan. 25. 17:11
 10/20 anonim ***** válasza:
Értem, hogy szereted őt, de akkor is a saját pénzét úgy tudta összegyűjteni autóra, hogy a szülei a többit állták, mint lakás, kaja, stb. Szóval a szülei akkor is támogatják anyagilag, ha beleörülsz is. Azt mondod főzöl. Tudod mennyibe kerül egy ebédet összeütni? Azt mondtam mosol. Tudod mennyi a víz és az áram? Tényleg az anyja szoknyáján lóg!! Ez van. Nem kell megsértődni, de ez van. És emiatt vagy te ilyen helyzetben. Érted már?? Ez a te próblémád. Tudod?
2012. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!