Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úszáson van egy lány akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Úszáson van egy lány akivel szeretnék járni csak mivel még nem volt bnőm ezért kérdezlek titeket ha esetleg fog jönni megint úszni akkor hogy hívjam el randira? Mindenképpen jóképűnek kell lennem?

Figyelt kérdés
ja és 17 éves fiú vagyok
2012. jan. 25. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hali, jössz egyet úszni?
2012. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Timi: ) ***** válasza:

ez aranyos:)

Szóval szerintem ne az uszodában hívd el randira ,hanem amikor kimentek és egyedül van menj utána és mondd meg neki,hogy tetszik neked és szeretnéd elhívni egy találkozóra :)

Amíg az uszodában vagytok szemezgess vele,mosolyogj rá,nézd őt :)

Sok sikert!

24/L

2012. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez a "mindenképpen jóképűnek kell lennem?" marha édes :) legyél bátor, szeretjük a kezdeményező pasikat. :)
2012. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyi, ezt nem azért mondom, hogy elbátortalanítsalak, csak nem szeretném, hogy csalódj. Szóval, ha ez egy olyan csaj aki baromi jól néz ki még fürdőruhában is (ergó tökéletes alakja van) akkor tényleg nagyon határozott fellépésednek kell legyen, hogy ne utasítson el.. Viszont bátraké a szerencse, mindenképpen próbáld meg, csak legyen ott mélyen a gondolataidban, hogy nem biztos, hogy sikerül.. Szóval próbáld meg és próbálj magabiztosnak tűnni!
2012. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

bizony elég jól néz ki fürdő ruciban :)

Én meg az a baj,hogy nem vagyok valami szívdöglesztő :S

2012. jan. 25. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:
az nem baj
2012. jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap beszéltem facebookon ezzel a lánnyal és azt mondta. hogy van (elvileg) pasija :s Nem tudom, hogy ez nem e csak egy lerázós féleség duma volt tőle

Ugye az nem gond, hogy írtam a lánynak, hogy ad e linket a fiúrol ? egyébként erre ő azt írta,hogy csak az ismerősei tudják megnézni az oldalát

2012. jan. 26. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!