Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok előttetek úgymond kikezdene egy lánnyal és a lány is nyomulna? 20/L

Figyelt kérdés
A párom jóval idősebb mint én, és mindig is a 17-20 korosztályból válogatott magának. Mikor megismerkedtünk akkor töltöttem be a 19-et. Márciusban voltam 20. A párom tanít( nem szeretném leírni , hogy mit) és egész nap ilyen lányok vannak a közelében. kivételesen ott maradtam még tanított és a lány elkezdett nyomulni meg a párom is megdicsérte. Elkezdte ez a lány aki 18 éves , hogy a 20 évesek milyen öregek. Most komolyan öreg vagyok 20 évesen? Erre a párom igazat adott neki, persze aztán mondta, hogy vicc volt de én eléggé megharagudtam. ezután ott hagytam őket majd a párom utánam jöttt és megkért utazzunk el együtt 7végén stb. ők még együtt maradtak mert még tanította. Lehet, hogy megcsalt vele?
2009. máj. 29. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy megcsalt volna vele, akkor nem lettek volna ilyen nyíltak. De milyen már hogy húsz évesen attól kell rettegned, hogy az idős párodat mikor happolja le valaki fiatalabb? Szerintem millió egy korban hozzád illő pasi várja, hogy rá találj :)


23/L

2009. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán jönnek be a velem egy idősek , ap áromat nagyon szeretem és lassan 1 éve együtt vagyunk. Érdemes összeveszni a párommal emiatt a lány miatt?
2009. máj. 29. 10:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, belőled 1 van, akiket tanít, azokból meg több mint 100.
2009. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg ezt a pároddal..
2009. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szét csapnám fejét!
2009. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én simán oda mennék és megkérdezném átölelve ...mikor megyünk vagy valami ...tuti nem hagynám 20 évesen öreg?:D ugyanmár....biztos vmi naiv kis lotyot tanít a párod ......fuuu én ilyenkor nem is tudom mit érzek azt mondjuk hogy nagyon megverném és egy életre megtudná kivel áll szembe.Most igy elképzelem rosszul eshetett nagyon de ha a párod szeret és hűséges biztos nem fogja az idejét ilyen lányokra pazarolni !:)
2009. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a párom és én köztem sok a korkülönbség tudom hogy nézik az ilyen lányokat meg ilyenek és most a mi problémáinkból kiindulva irtam az előzöt ! Sőt nálunk is ugyanez a helyzet!

(előző voltam )

2009. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!