Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi érez az a fél, aki dobta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi érez az a fél, aki dobta a párját?

Figyelt kérdés
Nem érzi magát rosszul? Hamar túlteszi magát a dolgon? Gondol még a volt párjára? Nem veszi észre, h ez a másiknak mennyire fáj? Még mindig, most is.
2012. jan. 26. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem örül neki, hogy megszabadult tőle, és sajnos nem gondol rá. Egy rokonom a példa rá, kiszeretett belőle a társa, sajna aki eldobja a jmásikat, annak pont nem fáj.
2012. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak a magam tapasztalatáról tudok beszélni.


Akkor szakítottam, amikor már a sokszázadik jobbító beszélgetés, kísérlet sem használt. A szakítás előtti utolsó fél év nekem már végig kínlódás volt, boldogtalan voltam, és fél évig gyötrődtem rajta, van-e így jövőnk, de a válasz mindig "nem" volt.

Így én már fél éve "gyászoltam" a kapcsolatot, amikor végül kimondtam, hogy ne tovább.


Ettől függetlenül iszonyú érzés volt, mélyen együttéreztem a fiúval, és nekem is nagyon fura volt utána. De megkönnyebbülés is, hiszen valami rossznak lett vége.

Természetesen ezek után hamarabb túltettem magam a dolgon, mint ő, de hát már fél éve ment bennem a folyamat (pedig neki is számtalanszor elmondtam, hogy mi felé haladunk, ha így folytatjuk, de nem vett komolyan).

2012. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bakur12 ***** válasza:
Ha azért dob ki, mert megcsaltad, akkor neki sem jobb, sőt. Ha azért, mert neki tetszik valaki és összeakar jönni vele, akkor biztos nemfog rád gondolni, meg örül, hogy megszabadult tőled. De azis lehet, hogy már nemjottetek jol ki, akkor is örül, h megszabadult. Lehet még az is, hogy nemszereti a hosszú kapcsolatot. Akkor érzéketlen.:)
2012. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló én egy ilyen lányba szeretem bele aki nem szereti a hosszú kapcsolatott én szenvedtem mentem utána, hijába egyszer azt mondtam neki, hogy mostanába ne is találkozunk azota nem látam és szarul érzem magam minden nap még gondolok rá de a kedvem egyre jobb.
2012. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 bakur12 ***** válasza:
attol még jó sokáig fogsz mindennap rá gondolni, ha 1 szerelem ki nem veri a "szívedből":)
2012. jan. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Exem (19/L)kicsivel több mint 2 hónapja szakitott velem,elég fura okok miatt.Azt mondta nem szeret és nem kivánja a társaságom.1 hónap után feladtam és nem zavartam,aztán küldött levelet h találkozni akar és beszélgetni mert fura érzése van a sok bunkózás miatt.Na most 3x találkoztam vele és hiába van új pasija.Látszik rajta h még érez valamit irántam.Az elején élvezte,de mára már egyre jobban kijön rajta minden.
2012. febr. 2. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!