Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajra 2 pasi is aktívan nyomul, az egyik kifejezetten helyes, a másik kevésbé, lehet esélye a másodiknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:22
 1/6 Macs1209 ***** válasza:
Lehet... Attól függ, mennyire dominál a lánynál az IQ.
2012. jan. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

... persze, h lehet esélye!

... lehet, h a csaj nem csak mutogatni szeretné a párját ... =)

2012. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pénztárca kérdése ...
2012. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A helyesebbnek elvben több az esélye, valamint tényleg sokat számítanak az anyagiak, akár bevallja a lány, akár nem. Így volt ez mindig és így is marad.

Persze mindig az adott lány dönt, a nők pedig kiismerhetetlenek.

Én nem is kezdenék olyan nővel, aki hezitál, vergődik két pasi között, aki nem tud egyértelműen mellém állni, az nem szeret, csak méricskél, mérlegel, haszonleső, határozatlan, de tuti nem szerelmes.

2012. jan. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt azért nem volt szó szerelemről, és lehet, hogy a csaj nem is tudja, hogy választania kell. :) Szerintem a kérdés pusztán elvi...

De válaszolva: nagyon sok mindentől függ, kortól, habitustól, értékrendtől.

Magamból kiindulva azt mondanám, hogy a külső abszolút nem lényeges, sokkal inkább a férfi kisugárzása, magabiztossága, kedvessége, vonzereje (és itt nem a külső vonzerőre gondolok) - összességében azt mondanám, hogy (ma már egyáltalán nem divatos ez a szó) sármos!

Kifejezetten csúnya pasi is lehet vonzó a nők szemében. Az meg, hogy a nők a pénzre buknának? Szerintem ez azokra a nőkre igaz, akik nem tudnának megállni a saját lábukon. Én soha nem néztem, hogy milyen egy férfi anyagi helyzete, jómódú pasim talán nem is volt soha, mert nem szorulok rá, hogy eltartsanak. Dolgozom, megveszem magamnak, ami kell (ruhát, illatszert, ilyesmit esetleg szülinapra szoktam kapni, ötévente egyszer). A lényeg, hogy önmagához képest akarjon előbbre jutni, legyenek céljai. Az valóban kiábrándító, ha egy pasinak nincs semmije, és meg is elégszik ezzel. De ha van egy rozzant autója, és egy idő után lecseréli egy kategóriával jobbra (nem fullosra, csak picivel jobbra), az már valami felé mutat, ha értitek. :)

2012. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mac8 te mindig olyan okosakat írsz... hogy már félelmetes.
2012. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!