Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem az lenne a helyes ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem az lenne a helyes ha a két nem felváltva, hol az egyik hol a másik nem kezdeményezne párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egyszer hol a férfiak, hol a nők, nem lenne "vadászat" és "játék" hanem nem szórakozna senki a másikkal, nem lépegetnénk egy helyben, a bátortalan fiúk helyzete megoldódna a lányok pedig aktívabban tehetnének a másik félért!


Ui Szerintem játszani egy másik ember érzéseivel az egyik legmocskosabb dolog a világon


2011. okt. 25. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Törődj bele, barátom, mi vagyunk a kezdeményező fél.

Különben is, képes lennél megfosztani magad a sikertől?

2011. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem is jobb lenne így, igazságosabb.
2011. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, húzzanak sorszámot, amit tűzzenek ki az inggallérukra, hogy mindenki lássa, hogy épp hol tartanak. Ha páros szám, akkor ő kezdeményez, ha páratlan, akkor nem. Lehetne egy ilyen Párkapcsolatügyi Minisztérium, ahova be lehet esetleg fáradni ügyintézésért, hogyha véletlenül két páratlan megtetszik egymásnak, akkor legyen jogorvoslat. 30 napon belül jönne a válasz. Viszont egy kezdeményezés elmulasztása 3240 forint pénzbírságot és hat szál rózsát von maga után.


Bmeg, az kezdeményezzen, akinek épp olyan kedve van, és ér neki ennyit a másik.

(ez szól a kizárólagos kezdeményezés elv minden követőjének is!)

2011. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

18:30


én is így értettem, félreértettél

2011. okt. 25. 18:42
 5/10 anonim ***** válasza:
18%

úgy se fogják megérteni, amit kérdezel, ha meg is értik, nem fognak egyetérteni, mert a nők túl lusták ahhoz, hogy kezdeményezzenek, másrészt mindkét fél túl begyepesedett (polkorrektül konzervatív) hog ezen változtasson.


szokj hozzá hogy a nők értelmileg és aktivitásban egy guminővel egyenlőek

2011. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

a lányoknak semmit sem kell csinálniuk, ez van. Majd visszakapják amikor feleségek lesznek és mosniuk meg főzniük kell XDDDDDDDDD


F*CK YEAH!!! ;--(

2011. okt. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyek, ha nem én vagyok soron és a kiszemelt lány sem léphet, mert legutóbb ő kezdeményezett? :-)


Értsd meg, hogy attól (is) vagy férfi, hogy vállalod a sérülést! Igaz, első komoly kapcsolatomnál a lány startolt rám.

Gondolj bele a nő helyzetébe! Természetes, hogy nem olyan srácot választ, aki meg sem meri szólítani.


Sosem tudhatom, hogy szabad-e egy lány. Ha nincs rajta gyűrű, akkor az jó jel. De lehet, hogy egy kapcsolat elején vagy végén van. Ebben a helyzetben nem várható el, hogy kezdeményezzen.

2011. okt. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Smartguy86 ***** válasza:
82%

Egyet mondhatok: Légy férfi!


Ha a nő szed fel, akkor te leszel a csaj...

2011. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

"a lányoknak semmit sem kell csinálniuk, ez van. Majd visszakapják amikor feleségek lesznek és mosniuk meg főzniük kell "


Jó is lenne, csakhogy a mai csajok nagy részének derogál a házi munka. Viszont tényleg vissza fogják kapni, úgy hogy összeállnak a rossz fiúval, minden jó lesz egy darabig, aztán a faszi lelép, ők meg ott maradnak egyedül. Rosszabb esetben gyerekkel és majd 35 évesen már beérni akárkivel.

Ilyenkor ugye megint előjön ez a férfi dolga baromság.

2011. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%

"a lányoknak semmit sem kell csinálniuk, ez van. "


Aki ilyet állít, annak még nem sok köze volt nőkhöz...

2011. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!