Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Holnap jön hozzánk először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap jön hozzánk először a barátom, miket csináljak?

Figyelt kérdés
Azért jön hogy megismerhesse a szüleimet, még sosem hoztam haza senkit.. filmezni fogunk szerintetek mit nézzünk? és milyen további előkészületek szükségesek? /az alapvető rendrakáson kivül, és persze üditő stb/ köszi a válaszokat!:) 16 L
2012. jan. 26. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
nézzétek meg a "Negyeik tipusú találkozások" című filmet :D
2012. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
paprikáskrumplit.
2012. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
film? uncsi. én körbevezetném a faluban/városban, a házban. kicsikori fényképeket mutass neki :D azzal elmegy az idő.
2012. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem érdemes túlizgulni a dolgot, végül is ő fogja megismerni a szüleidet, ő tuti jobban izgul, viselkedj természetesen ezáltal megnyugtatva őt is. filmezésnek vígjátékokat ajánlok, konkrétumot válasszátok ketten. további előkészület tömören: nyugalom:)
2012. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyen ismerjük meg egymás szüleit annyira eröltetett. Főleg 16 évesen, mikor lehet egy hét múlva teljesen másba leszel belezúgva. Sőt biztos. Biztos lesz olyan alkalom, amikor összefuthat a szüleiddel. De az legyen spontán, nem ilyen feszengős "Csókolom, Sanyi vagyok! Akkor mi most megyünk filmezni, jó?"
2012. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minimum szop.d le.
2012. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, megpróbálok nem izgulni, bár már olyan a kapcsolatunk hogy szerintem nem is fogok:) ez nem ilyen erőltetett lesz, apa itthon sem lesz igazából csak már meguntuk az állandó kávéházat, mozit, sétálást/főleg hogy hideg van/ és ezért jobb lesz itthon összebújni:)
2012. jan. 26. 15:43
 8/9 menta34 ***** válasza:

kb. "Anya, Ő peti! Peti ő Anya! ... na akkor milyen filmet nézzünk?"


Ennél felesleges több:) a barátod nem akar kérdezni, anyukád meg reméljük lesz olyan diszkrét, hogy nem kérdez túl sokat. Ezt adott esetben mond is neki, hogy nem kell ám Petivel a családfát felmondatni, még nem kérte meg a kezed :D

2012. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szerény orális élményt adj neki :)

Csak azért hogy még jobban magadhoz láncold. :)

Vagy vegyél fel valami szexi harisnyát arra általában gerjednek a pasik ;)

2012. jan. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!