Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Most őszintén! Éreztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most őszintén! Éreztetek már olyat, hogy amikor a pasitok először megcsalt (idegesek és csalódottak is voltatok persze), de mégis jobban vonzódtatok hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Még nem csalt meg a pasim, de kétlem, hogy jobban vonzódnék hozzá.
2012. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. Egyáltalán. Utána nem h csalódott voltam de tobbet meg sem bíztam benne. Egyszer megbocsájtottam (hulye fejjel) de utána mindíg ellenoriztem és az elso gyanus jelnél elhajtottam
2012. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Először megcsalt? Téged többször is megcsaltak?

Nem, ezzel bebizonyítaná, hogy egy lyukas zokni többet ér.

2012. jan. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha engem ELÖSZÖR megcsalna, attól kezdve csak expasi lehetne, többet be nem tenné a lábát hozzám.
2012. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Őszinte válaszokat légyszives, ez egy anonim oldal
2012. jan. 24. 13:17
 6/16 anonim ***** válasza:
Én őszintén válaszoltam, szerintem veled van a baj. Normális nő nem hagyja, hogy megcsalják.
2012. jan. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Teljesen oszinték vagyunk.
2012. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jobban vonzódni? kizárt.
2012. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem veled valami nincs rendben. Miért nem hiszed el hogy van olyan ember aki nem olyan hülye mint te és nem alázza meg magát? Ha engem megcsalna a párom akkor többet nem lenne a párom,nem hogy jobban vonzódjak hozzá! :S
2012. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem vonzódtam hozzá jobban, egyáltalán. Először megbocsájtottam neki, mert olyan bűnbánó feje volt (én meg fiatal és hittem neki).

Aztán mikor ezután ő lett betegesen féltékeny, kiraktam a szűrét.

Azóta is neki áll feljebb :D (5 éve történt)

2012. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!