Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is van ugy h meglát egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ugy h meglát egy szép lányt/joképü fiut tényleg az izlésének megfelel de mégsem érzi azt a pluszt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 16:07
 1/6 pqpqpq ***** válasza:
altalaba a Realt szoktam erezni
2012. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, s hiaba tokeltes kivul es belul is, nem erzem azt az erzest, hogy o kell nekem. Szeretem nezni, szeretek beszelni vele, de nem erzem azt, hogy megosztanam vele a dolgaimat, az eletem...nem izgulok ha meglatom. Az egeszben meg az a vicces, hogy aztan az ilyenek ragadnak az emberre, s az akit meg szeretek, tulsagosan probalok a kedveben jarni, s emiatt szamara unalmassa valok. Szoval az emberi termeszet megmagyarazhatatlan
2012. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan! Én legalábbis biztos voltam így, sőt jelenleg is..van egy srác, aki elég sok csajnak bejön mind külsőre, mind belső tulajdonságai alapján, mert tényleg végetlenül rendes, egy rossz szavam nem lehetne róla..na szóval ő most "hajt rám" vagy hogy is fogalmazzam meg szépen, de én mégsem érzem azt, hogy egy hullámhosszon lennénk, nem tudnék elképzelni vele egy párkapcsolatot. 20l
2012. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze, mivel az nem döntés kérdése, h kihez vonzódik az ember. kifejezetten szép/jóképű pasikat is látok sokszor, de annyira nem fog meg...kicsit úgy érzem, ürefejű, hogy nem tud vonzani.
2012. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló pont én is igy jártam. Csak én a szenvedő fél lettem. Szeretem azt a lányt aki kinézet magának megszereztük egymást minden jó volt egyszer aztán végetért az állom:(
2012. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
álom
2012. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!