Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Népszerű fiúk! Nektek tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Népszerű fiúk! Nektek tetszene egy szerény lány?

Figyelt kérdés

Olyan, aki kedves, mosolygós és vicces, de nem a társaság középpontja.

Szép, és fontos neki, hogy jól tanuljon.

Van véleménye.


Teljesen átlagosan öltözködik. (Vagy esetleg kicsit hippis?)


2012. jan. 21. 11:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
aham
2012. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy pont ilyen lány tetszik!:) Sőt nem is tetszik, hanem bele vagyok esve, már nem is nagyon tudok józanul gondolkodni!:) Szóval igen, nekem nagyon is!:):)
2012. jan. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

igen


Johnny Depp / 48

2012. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
pont egy ilyen lányba szerettem bele nagyon nagyon. Sztem ezt tudja Ő is,de mégsem enged magához elég közel:( pedig néha a népszerű dumáimról,meg a haverjaimról is lemondok,h Neki segítsek,h Vele lehessek...
2012. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nekem pont ilyen lány kéne. Bár nem vagyok népszerű, sem pedig társaságközepe, de talán épp ezért jobban ellennénk. :D
2012. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont az esetem vagy. :)


23/F

2012. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok népszerű, csak vannak néhányan akik felfigyelnek rám. Nekem tetszene egy ilyen csaj, nekem mindig az kell, ami másnak nincs. Szinte mindennel így vagyok. A népszerű nők nem szoktak figyelni a visszajelzésekre, ( nem veszik a lapot, ha sok amit mondanak ) negatív értelemben, persze nem mindegyik, de ellenpéldát még nem láttam.
2012. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerény lányok nektek tetszene egy szerény fiú?....HÁT NEM :D
2012. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
persze hogy tetszik, de ritka mint az okos rendőr...
2012. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől függ, hogy tetszik e.

Van szerény és szerény között is különbség.

Lehet a világ legjobb fej csaja is, ha bűnronda. Nem fog megmozgatni. "A külső ami megfog, a belső ami megtart".

2012. jan. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!