Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srác?

Figyelt kérdés
Ööö... hol kezdjem? Van egy barátom, aki CSAK a barátom, és nem tudom, miért mondogat olyanokat, mikor odamegyek hozzá, hogy "de jó, most pont rád volt szükségem", meg ha megállok egy tükör előtt és azt mondom csak úgy magamnak, hogy "hogy nézek már ki?!", ő elrángat a karomnál fogva és azt mondja, "jól nézel ki, gyere már", pedig nem is sietünk sehová... Többször is mondta már, hogy mennyire szeret és simogatja a karom, ha egymás mellett ülünk, de nem tudom, ezeken kívül meg rohadtul nem úgy viselkedik, mintha érdekelném. Nekem régen tetszett, de aztán, mivel hiábavaló volt, lemondtam róla. Akkor ez most mi? Segítsetek, kicsit kétségbe vagyok esve!
2012. jan. 26. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
hihetetlen milyen balf*szok vagytok komolyan, kb a 20. ilyen amit olvasok...... ovodás szint, simogatjátok egymást aztán azt se tudjátok mi van.... szánalmas
2012. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szeret téged,csak nehezen tudja kifejezni,talán ha adnál neki egy kis biztatást akkor tisztába kerülnének a dolgok,akkor eldőlne,h mit is akar tőled...bár ebből amit írtál,az se nagyon érthető,h te mit akarsz tőle...?
2012. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ma 21:01!

Hogy mit szeretnék? Az a baj, hogy magam előtt erősen tagadom, mert nem akarom, hogy megint fájjon (mint már írtam, egyszer ezelőtt már szerettem hiába) de azt hiszem, tetszik. Meg szeretem nagyon, de nem tudom, hogyan. És ha ő meg így viselkedik, akkor persze, hogy előjönnek a régi érzelmek... :/


ma 20:59!

Ha nem válaszolsz, miért kattintasz a kérdésre? Nem értelek, sajnos... Az a baj, hogy unatkozol? Mást tényleg foglalkoztat valami, és például ha már három napja emiatt nem tud aludni, akkor felteszi a kérdést másoknak, hogy ők ezek alapján mit gondolnak, te meg csak osztod az észt. Bocsi, ha nem érdekel más kérdése, lehet, hogy nem a GYIK-et kéne olvasni. Egyébként meg kulturáltan tettem fel a kérdést.

2012. jan. 26. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Írod,h nem akarod,h megint fájjon...de ezt h érted? Talán megbántott az illető? tudja ő egyáltalán,mit érzel iránta. nem gondoltál arra,h esetleg,nem adtál neki megfelelő jelet?
2012. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régen más ember voltam, tulajdonképpen azóta gyökeresen megváltoztam, és már nem vagyok olyan érzékeny és olyan érzelmes, és ebben Ő is nagy szerepet játszott... Úgy értem, igen, megbántott, nem is egyszer, de ő is más lett azóta, és most meg olyan jó fejnek tűnik, hogy kezdem abba a hitbe ringatni magam, hogy tényleg érdeklem, és ez az, amit el szeretnék kerülni. Érted? Hogy nem szeretném elhitetni magammal, hogy törődik velem Úgy, hogy utána ne essek pofára, de ha ilyeneket csinál? Azért tettem fel a kérdést, mert magamnak szeretnék támpontot biztosítani... :/
2012. jan. 26. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, azt pontosan tudja az ember, ha szerelmes. Nem lehet NEM észrevenned, hogy az vagy-e, vagy nem. Ha ez neked nem ilyen egyértelmű, akkor kár belemagyarázni. Szerintem.
2012. jan. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!