Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akarhat a srác? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a srác? Egyszerűen nem értem őt! Teljesen összezavar! Megéri vele foglalkoznom?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik a történet,hogy Szeptemberben egy utcabálon megismertem egy fiút. Mikor épp oda pillantottam ahol ő volt,láttam,hogy szó szerint tátott szájjal bámul.. Majd mikor visszafelé pont arra mentem amerre volt. Olyan félénken de kedvesen megszólítót és adott egy ilyen világítós karkötőt,mivel nekem is bejött ő ezért elfogadtam,megköszöntem majd tovább mentem.

Utána direkt elsétáltam párszor ott előttük.

Majd gondoltam egyet,és elhívtam sétálni. Először olyan bizalmatlannak tűnt,de végül eljött sétálni. Nagyon jól elbeszélgettünk.A végén elérhetőséget cseréltünk és azóta tartjuk a kapcsolatot neten. Terveztük a találkozott,de hol ő nem ért rá mert azt nem tudta elhalasztani,hol én. Aztán Októberben megromlott a kapcsolat,kicsit rideg lett.

Szépen megkérdeztem,hogy mi a baja velem? Miért haragszik rám? Ha valamiért haragszik és azt nem tudja megbocsájtani,akkor mondja meg,hogy húzzak el az életéből vagy maradjak. Azt mondta nincs semmi baja velem és maradjak, csak 3-4ember átvágta. Megértetem nem piszkáltam. De ő ugyanolyan rideg volt velem. Aztán én is így viselkedtem vele. 1-2x kicsit összekaptunk(már ha lehet ezt annak nevezni). Ekkor azt mondta,hogy akkor találkozzunk és élőben tisztázzuk le a dolgokat mert így neten nem lehet. Mondtam oké. Kérdeztem mikor találkozzunk? Azt felelte,még eldönti. Mondtam neki,nyugodtan,ráér. Aztán őszi szünet előtt egy héttel megint felhozta a találkozót. Mondtam,hogy nyugodtan ráér,döntse el mikor akar találkozni.Úgyis lazsálós hetem van nem vagyok elfoglalt.Mondta átgondolja. Aztán még azon a héten rám írt és közölte,hogy úgy döntött őszi szünetbe találkozzunk. Mondtam oké. Nem keresett,én se kerestem. Rám írt már szünetben,hogy na mi van velem,miujság,stb.

Elbeszélgettünk,én meg féltem a találkozóra rákérdezni. Utána nem beszéltünk és el is maradt a találkozó. Majd pénteken rám írt,hogy ne haragudjak,hogy nem írt de elvolt foglalva és ne haragudjak,hogy elmaradt a találkozó de a fogfájása nem múlt el és majd legközelebb talizunk. (3-4hete fáj már a foga de nem hajlandó elmenni fogorvoshoz..) Mondtam neki semmi gond akkor majd máskor.. Kérdezte,hogy szilveszterkor nem e akarok lemenni hozzájuk a faluba?

Mondtam majd ezt még megbeszéljük. Vasárnap beszéltem vele utoljára. Nem volt valami beszédes,kérdeztem milyen a kedve? Mondta,hogy nem valami jó,megkérdeztem miért? Annyit írt erre "inkább hagyjuk :/" aztán lelépett és azóta nem is beszéltem vele. De mikor felmegyek facebook-ra,és rá szeretnék írni érdekes módon pont akkor lép le.. Pedig nem sértettem meg vagy valami. Lehet valamilyen más problémája van,de akkor legalább annyit mondana,hogy figyelj vannak problémáim ne haragudj ha nem vagyok beszédes kedvemben vagy valami..

Már én nem tudom,hogy mit higgyek..

Annyira zárkózott,félénk meg ilyen visszahúzódó,hogy harapófogóval se lehet semmit kiszedni belőle...

Annó azt mondta,hogy szeret titokzatos maradni mert nem szeret megnyílni senkinek.. Gondolom sokat csalódott vagy nem tudom.. De ha én próbálok felé nyitni meg elnéző vagyok velem egy minden ő meg még mindig ilyen semmit se mutat magából,nem tudom mit kezdjek vele..

Ha valamire rákérdezett terel vagy nem is válaszol rá. Egyszerűen összezavar. Fogalmam sincs mit tegyek.. Hagyjam a fenébe vagy várjak a találkozóra.. Meg azzal szórakozunk,hogy várjuk,hogy várunk a másikra,hogy írjon rá.. Ez nem mehet így örökké.


38km-re laik tőlem. Mindketten 16évesek vagyunk..



Ti mit tennétek a helyemben?

Mit gondoltok,miért lehet ilyen? Mire tippeltek?


2011. nov. 8. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom már azt se ,hogy érdeklem.. De ha engem nem érdekel valaki nem írok rá,és nem hántolgatom a találkozott..
2011. nov. 8. 17:42
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet érdekled, de valószínű csak barátilag. különben már lépett volna, vagy túl félénk hozzá, de nem hiszem, ha már beszélő viszonyban vagytok, akkor biztos, hogy elmerné mondani.

szerintem koncentrálj más fiúra, mert ez esélytelen - saját tapasztalból mondom. Ha egy pasi felakar hívni, akkor felhív! Ha találkozni akar, akkor elhív!

Az hogy rád szokott írni... biztos unatkozik vagy kevés a

barátja.


L/23

2011. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak etet a találkozókkal, mivel mondott voln konkrét időpontot.. hidd el, én is voltam így etetve... még a mai napig vrom a találkozómat, szóval vannak ilyenek... amúgy ne haragudj de elég éretlennek tűnik így a meséltekből, bár ezt inkább te tudod beszélgetésekből hogy milyen is. én azt mondom hogy adj neki végső ultimátumot és kérdezz rá mindenre alaposan, s ha ki akar térni vagy kibújni a válaszból akkor fenyegesd meg hogy akkor töbet nem irsz rá, mivel zavar téged hogy nem tudod mi történt köztetek... és ne félj vele ilyesmiről beszélni, hisz az igazság nem kéne fájjon :)
2013. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!