Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy egy csaj elcsábította/szemet vetett a pasidra és ezért megverted/verekedtél vele?

Figyelt kérdés
Mi volt? Felpofozás, ütés, hajkitépés... stb. ?
2009. máj. 29. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer. Készültem rá, vártam az alkalmat. Nyáron direkt erre felvettem a kiszuperált acélbetétesemet, és meg is akartam rugdosni, de...na megvártam, amíg elmegy egy férreeső helyre, ahol nem látnak minket, akkor követtem, és letámadtam. Ő hátrált, én mentem előre, ököllel bevertem neki (láncot tekertem amúgy a kezemre), az arcát céloztam, még mindig hátrált, aztán tépni kezdtem, elesett, hagytam hogy felkeljen és akkor közölte, hogy csak azért nem üt vissza, mert megérti a dühömet. Szétváltunk, majd egy fél óra múlva (mire nem vérzett az orra), ő jött nekem, de az már inkább ribancos csapkodás volt. Hiába, nincs stílusa. Beszorítottuk egymást, harapás, hajtépés, és így patthelyzetben szétválasztottak minket. 17 évesek voltunk, lefeküdt a barátommal 2szer, mellesleg neki is volt párja régebb óta, és egy baráti társasághoz tartoztunk. A barátomat is megpofoztam. Nemsokára szakítottunk.

25/L

2009. máj. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
előző...többször elterveztem hogy fogom csinálni, mit fogok közben üvöltözni neki, lequrvázom stb. nem úgy sült el a dolog. Leszállt a lila köd, és az idegtől egy szó sem jött ki a számon verés közben, csak a vad elejtésére koncentráltam
2009. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
xD te agybeteg vagy előző válaszoló.Ilyen brutálisnak neki...Lánccal?Mi vagy te?
2009. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Soha. Lessülyedek a hülyék szintjére, és legyőz a rutinjával. Intelligenciával kell az ilyeneket kezelni. Úgy tönkretettem, mindenféle tettek és szavak nélkül, hogy az életben nem áll meg többet emberek előtt.Jelzem, nem csak őt mert nem csak ő volt a hibás, az exemet is. Két országgal költözött arrébb.
2009. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Első vagyok, jeleztem, hogy az egyetlen egyszer fordult elő, azóta sem, és szerintem többet nem is fog. Ez a tyúk annyira sötét, hogy azt se fogná fel, amit mondok neki, és mivel élete se nagyon volt...a társaság sem volt túl színvonalas, nagyjából mindenki mindenkivel volt már (én nem, új voltam, és ott is hagytam őket), így leégetni se nagyon lehetett. Ki akartam adni a dühömet. Amúgy én is inkább az eszemet szeretem használni, és bosszút állni, de már azt is feleslegesnek látom. Én csak válaszoltam a kérdésre :)
2009. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló tűzes kis menyecske. 27/F :D
2009. aug. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

nekem például olyan volt hogy a legjobb barátnöm a szomszédba volt fiatal kis csaj 19 éves de már van 2 kislánya,és elhagyta az élettársát elköltözött az anyához vissza ez egy pár faluval messszebb..abban a faluban volt buli és a barátom is ott volt (ááá sajna nem tudtam ott lenni)anyira ittak mindketten hogy elöször táncolgattak majd smároltak..másnap az emberek elkezdik mondani hogy a pasim kivel csókolozott tehát igy pletykálni..én meg gondoltam egyettt és fölhivtam azt a bizonyos legjobb b.nömet akkor és megkérdeztem tőle hogy nem e tud e vmit erröl az egészröl hogy nem látta vagy ilyesmi..áááá őőő nem megmondaná meg nem semmmit nem látott!!na az ilyen duma...olya estefele az ő anyósa mondja nekem vissza hogy tudod ki csókoloztt a barátoddal ?????a te barátnöd !!ááá akkor majdnem kifordultak a szemeim napokig ilyen meggyilkollak ha meglátlak szándékaim voltak a lány felé cak az a baj hogy azóta nem is láttam azt a k@rvát

...uhhde most is idegbajos lettem!!!!!!!!!este a barátomatis elkaptam szépen anak is jól beszámoltam ..durva volt!!na ez az eset volt amit a barátomnak megbocsátottam mert adtam neki egy utolsó eséjt...lehet ezzel hülye gyenge vok mer igy kitudja ezt még használni na mindegy...azóta azt a lányt megvetem phőőő de utálom!!

2009. aug. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
egyszer kibeleztem egy lányt, és a hulláját elküldtem a szüleinek ajándéknak karácsonyra. azt hittem, ez brutál, de látva az eddigi válaszokat, nem az.
2009. aug. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Első válaszoló ez parasztság ha láncal meg acélbetétessel mentél neki úgy könnyü, én is hátráltam volna. De ha elővett volna egy viperát akkor meg te hátráltál volna mert egyet ver rád és ott esel össze.
2009. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
hát az első hozzászóló nyilván finoman roma származással bír, mert normális ember nem pofoz fel másik embert biciklilánccal / gitárhúrral / patkóval :)
2009. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!