Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy egy csaj elcsábította/szemet vetett a pasidra és ezért megverted/verekedtél vele?

Figyelt kérdés
Mi volt? Felpofozás, ütés, hajkitépés... stb. ?
2009. máj. 29. 17:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Először is:


A páromat "elcsábítani" nem lehet. Ha lehet, akkor nem a csábító a hibás egyedül. Ily módon ezen verekedni igen primitív dolog.

Másodrészt ha nők verekednek az visszataszító, nevetséges és szánalomraméltó. Köszönni nem köszönnék többet egy ilyen egyénnek szerintem.


Első válaszoló meg akkora fődműves, hogy nem elég, hogy gumicsizmával megy diszkóba, de a tehéntrágyás utánfutót is rajtahagyja a zsigán.

Kislány, mész acélbetéttel meg vasláncal verekedni. Kemény vagy mint a friss beton. De ha odatolta volna valaki a kést a torkodhoz lepisiled a combod...

2009. aug. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Miért kérdezed? Te is azt tervezed?

Nekem 2 év után derült ki, hogy egy 16 éves kis ribit felcsinált a kedves élettársam. De szívesen megagyalnám a tolatós k@rváját, de a kedves ex-emet is!!! 20/L-(nem roma, csak vágyakozó vagyok per-pill:D)

De igaza volt annak a válaszolónak, aki azt mondta, hogy inkább okosan tönkretenni, mint megverni az embereket. Hosszútávon nagyobb elégtételt nyújt. Nekem most az is elég, hogy a pasi fizetheti élete végéig a gyerektartást. :)

2009. aug. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok verekedős, pasiért meg főleg nem bunyóznék. Ha valakit ellehet csábítani, azt vigyék. Ha "csak" szemet vet rá annak ellenére, hogy tudja, hogy van valakije (és a párom elutasítja) az más ügy. Verekedni akkor se verekednék, de azt nem hagynám annyiban. Én "aljasabb" vagyok, a lelki terrornál nincs rosszabb, ezt választom inkább. Szerencsére ezt egyszer kellett csak alkalmaznom mikor a férjemre akaszkodott rá egy kis szőke. Előszeretettel mászott bele mások családjába (jó pár házasságot tett tönkre), annak ellenére, hogy barátja volt. Én inkább kapcsolatba léptem a barátjával (kicsit meglepődött, hogy egy vadidegen nő hívja), kitálaltam neki mindent (ő dobta), elhíreszteltem a munkahelyén (ezt is ügyesen, könnyek közt elmeséltem egy két pletykás kollegának), úgyhogy inkább kilépett onnan is, a barátja kitálalt a lány szüleinek (miután az úgy költözött haza, hogy egyszerűen nem tudja miért nem szereti már a barátja), akik ezután másképp álltak otthon hozzá, mert szerencsére ők erkölcsösebbek és tiszteletben tartják, ha valakinek családja van. Kapott egy két "kedves" telefont stb. Utolsó infom az volt a volt barátjától, hogy kikészült, gyógyszerezi magát, próbálja visszakönyörögni magát, de hiába. Talán ez jó lecke volt neki, hogy más férje tabu.
2009. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
28%
elsőnek: te cigány vagy, igaz? go to monikashow
2009. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyszer diakkoromban egy baratnom elcsabitotta a pasimat , de a pasinak csak addig kellett amig lefekudt vele.Nem veszekedtem,nem verekedtem, hanem csak visszahoditottam*de nem ugy mint a baratnom) es meg egy darabig a sraccal jartam, de csak ezert hogy megmutassam a kis ....-nak, hogy tudok en is gyozni , ha akarok.
2009. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Engem megakartak verni mert arcon csókoltam egy fiút.Nekem rontott a kiscsak:Milyen qva vagyok,majd ő megmutatja kit nyaljak meg faljak.Megrúgott én meg mivel judozom egyszerűen leszorítottam és megkérdeztem ,hogy kiről is beszél.Erre közölte,hogy látta amikor én az XY-smaciztam.:Ő az uncsi tesóm te idióta-mondtam és otthagytam.Ők azóta összeházasodtak és a lány leány búcsúján bocsánat ajándékként kaptam egy chippandale fiút.


Hát megboccsátottam:D

23/L

2009. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!