Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Már régóta teszik nekem egy fiú az osztályból, de nem tudom, hogy hogy mondjam meg neki. Arra gondoltam, hogy majd vasárnap paintballozás után, de mégis hogyan és mit mondjak neki? Egyáltalán hogy hívjam félre stb. Egyébként nem tudom, hogy teszek-e neki, de gondolom igen, de nem vagyok benne biztos. Mit csináljak? 15L
2012. jan. 27. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegezd a fejéhez a fegyvert, és üvölts rá: HOL VAN A ZÁSZLÓTOK????!!!


Ja, és egyébként tetszel nekem...

2012. jan. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudom...

Szerintem nem kéne a fejéhez vágni, hogy "tetszel nekem". Inkább burkoltan mondd el! Ha eddig nem lépett, akkor kicsit közeledj felé. De nem igazán szokás elmondani valakinek, ha tetszik. Meg ezt nem csak így eltervezni kell. Majd ha megfelelő lesz az alkalom...

2012. jan. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Esmeralda22 válasza:
Szerintem nem kéne megmondanod, hogy tetszik neked. Akkor csak megilyed. Inkább legyél vele kedves és próbálj vele több időt tölteni, hogy felkeltsd az érdeklődését.
2012. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
na sikerült a paitballos terv? mert szerintem az tök cuki volt :)
2012. jan. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán sikerült neki megmondani. De nagyon jó volt a pincében/alagsorban játszani. Ott nem volt annyira hideg. :D Az aki tetszik nekem, mindig elém ugrott, amikor lőttek rám. :D De egyszer pont ő le. Méghozzá úgy, hogy egy csapatban voltunk. :D De legalább pontosan fejre célzott, úgyhogy nem fájt. :) Vicces volt. :D Most inkább megpróbálok célozgatni rá. Talán bejön. :) És köszönöm a válaszokat. :)
2012. jan. 31. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!