Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leirnatok hogyan talalkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leirnatok hogyan talalkoztatok eloszor a szerelmetekkel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
titok :P
2012. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Sétálgattam a borospincében és hát... ott volt, teljes életnagyságban. Meg is húztam.
2012. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
ágyban :D
2012. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
András. nem hol. hanem hogyan :D
2012. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értelmes választ is kapj: A suli folyosóján láttam meg őt először, és le se tudtam venni róla a szemem. :)
2012. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszi...es kicsit hosszabban....igazabol egy tortenet erdekelne:)
2012. jan. 27. 17:40
 7/10 anonim ***** válasza:
jó boci mostmár énis elolvastam:DD akkor megláttam öt az ágyban és ugy:D
2012. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos,mivel én ezt itt már leírtam egyszer,bemásolom =)

"Romantikus sztorira vágysz? Az enyém olyan volt mint a tündérmesékben ^^

Volt egy fiú akivel nyári táborban ismertük meg egymást,de akkor még semmi se volt,akkor még nem is tetszett.Később felvett msnre és nagyon sokat beszéltünk,a legjobb barátok lettünk.Én nagyon rövid idő alatt beleszerettem,csak hát 300km-re lakik tőlem,ezért nem tartottam esélyesnek a dolgot,bármennyire is szerettem,bár a lelkem mélyén reménykedtem benne.

Húsvét előtt két héttel vallotta be,hogy nagyon szerelmes belém. Épp úgy hozta a sors,hogy a húsvéti szünetben egy külföldi kirándulásra mentünk és pont abba az irányba amerre ő lakik, és akkor már mindketten tudtuk,hogy mit érez a másik meg nagyon szerettük volna látni egymást,mert ugye annál rosszabb érzés nincs,mikor nem láthatod azt akit a legjobban szeretsz...

Anyuék meg csak úgy tudták,hogy legjobb barátok vagyunk.Sikerült rábeszélni őket,hogy megálljunk ott.13óra volt hazafelé az út.Alig vártam,hogy odaérjünk ^^

Mikor átértünk a határon,rögtön hívtam,hogy nemsokára ott vagyunk,fél óra.Nagyon nagyon izgatott voltam,mert az egész "nyaralás" alatt csak a hazafelé utat vártam,hogy végre láthassam.Mivel az autópályán jöttünk nem volt csak egy kis lehajtó és ott meg egy parkoló.Mivel motorozik a szerelmem,ezért neki nem volt nehéz odajutnia.

Mikor odaértünk,láttam,hogy ott vár.Hát az volt az egyik legszebb pillanat az életemben =)

Kiszálltam a kocsiból,felpattantam a motorjába és elmentünk szüleim figyelő tekintete elől.

Mikor megálltunk akkor sem volt nyugtunk,ugyanis jött a rendőrkocsi...xĐ Leigazoltatta és kérdezte,hol van a bukósisakja.Felmutatta és mondták,hogy oké,mire megkérdezték,hogy és a kisasszonyé? Na erre nem tudtunk mit mondani,csak azt,hogy két perce szálltam ki a kocsiból egy 14 órás út után...A rendőr végigmért,ránk vigyorgott és mondta,hogy na jó,legyen egy szép napotok és elhajtott.

Hát,akkor egymás nyakába ugrottunk és nem is akartam elengedni.Örökre ott akartam lenni vele.

Aztán leültünk a járdaszegélyre és megint átölelt =)

Pár nappal az utazás előtt valamiért megsértődtem viccből és azt mondtam neki nevetve,hogy utállak =P Mire ő azt válaszolta,hogy jó,menjek oda és mondjam meg neki személyesen,hogy utálom,mire én azt válaszolta,hogy oké.

Ahogy ott ültünk,eszembe jutott ez.Felé fordultam és nevetve mondtam neki,hogy:-Ja igen és utállak.

Mire ő azzal a huncut mosolyával rám mosolygott és mondta,hogy igen,tényleg?Amire nem tudtam válaszolni,mert megcsókolt...^^ /Az volt életem első csókja/"


Aztán még találkozgattunk a nyáron,de fél év után vége lett,és nagyon,de nagyon fájt...Ez volt 2010-ben.Mivel azóta sem találkoztunk,és piszkosul szerelmes voltam belé,és néha,ha szomorú vagyok,és eszembe jut az egész,egy kicsit még mindig fáj,pedig már azóta van volt több kapcsolatom is,sőt jelenleg is van egy,több mint egy éve,de az első szerelmét sohasem felejti el az ember...

2012. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De ha a mostani szerelmemre gondolsz,akkor vele pedig úgy találkoztam össze,hogy nem sokkal az szakítás után,elmentem egy barátnőmmel bulizni,mert már majd" meghaltam fájdalmamban,illetve nem igazán tudtam mit kezdeni magammal...

Szóval,egy péntek este elmentünk egy elég színvonalas szórakozóhelyre,ahol megláttam Őt.A mosolya tűnt fel legelőször,mert gyönyörű,és szikrázó volt./Még ha ez hülyén is hangzik egy fiúra vonatkoztatva./

A barátnőm is kiszúrta egyből,és úgy bámultunk rá,mint valami félistenre.Mivel csak 170 körüli,a barátnőm meg vagy 10cm-vel magasabb nála,ezért le is tett róla gyorsan.Én viszont már akkor tudtam,hogy ezt a srácot egyszerűen MEG KELL SZEREZNEM.De akkor láttam először,és fogalmam sem volt merre induljak el,csak azt tudtam,hogy biztosan a városban lakik,mert mikor vége láttam a bulinak,láttam,hogy bicajjal ment haza.Szépen teltek a napok,már nem az exem járt a fejemben,hanem AZ a srác.Kb. a buli utáni második héten,a barátnőmtől,akivel a buliban voltam,kaptam egy üzenetet azzal a szöveggel,hogy el sem fogom hinni,hogy mit talált.Hát,először tényleg nem is akartam elhinni,ugyanis a buliban látott srác adatlapját linkelte be.Mindketten bejelöltük ismerősnek,de csak nekem írt üzenetet.Másnap azt hiszem,már telefonon is beszéltünk,és még azon a héten sort kerítettünk a találkára is.Szintén szerelem volt első látásra,pedig nem volt se szőke,se kék szemű...=)

Nos,azóta is együtt vagyunk,és ennek már több,mint egy éve...=)

2012. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végre kapsz egy normális választ,de most bezzeg eltűnsz...=P
2012. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!