Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért bírják jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért bírják jobban a nagyszájú lányokat?

Figyelt kérdés
Az addig rendben van, hogy könnyebben lehet velük társalogni, hiszen folyton dumálnak, de egy idő után idegesítőek, legalábbis számomra. Eddig 3 pasi utasított vissza és volt, hogy azért mert csendes vagyok. Az igaz, hogy egy csendes, visszahúzódóbb lány vagyok, de azért nem egy apácát kell elképzelni. Én nem is értem se néma nem vagyok se az öltözködésem se stílusom nem különbözik ezektől a lányokétól. Nem is konkrétan a folyton csacsogó, cserfes lányokra gondolok, hanem a nagydumás már-már "bunkó" úgymond bevállalós lányokra. Ők mindenkit taperolhatnak, fogdoshatnak, őket is fogdossák stb. De ha pl. én (volt ilyen) véletlen hozzáérek egy jobb pasihoz majdnem lenyakaz... Volt egy pasi, akivel már mindenféle témát megpróbáltam semmi mást nem reagát csak idézem: "ja; de dúrva; az dúrva; az igen; tényleg?!; igen; nem;..." Ja meg az a másik, hogy ebben a társaságban, hallgatnom kellett hogyan flörtöl 2 pasi, 3 lánnyal miközben én mintha ott sem lennék. Pedig semmivel sem voltak jobbak nálam, sőt az egyik nagyon kis igénytelen lány volt. Komolyan megalázónak éreztem hogy sem emberszámba nem vettek, pláne nem nőnek.:/
2012. jan. 27. 20:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mind hülye. Én utálom az ilyen nagyszájú, paraszt lányokat...
2012. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

megint általánosítás...remek...


maradjunk abban hogy akiket te ismersze...de lehet h nem is ismered jól őket sem, na mindegy..azok a pasik olyanok tuti...

2012. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Inkább csak a jóképű, menő pasikra jellemző, h a nagyszájú lányokra buknak. Bár igaz, h nektek csak ők számítanak pasinak, szal végülis tényleg igaz, amit állítasz.
2012. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Általánosítok, mert 21 éves lány vagyok, se álatlánosba de ugye ott még gyerekek, se középiskolába, de még ott is elnézem mert fejlődnek...de egy munkahelyen sem és az egyetemen sem más a helyzet.:/ Mindenhol minden pasi egyforma...:S Azért 20 felett már mást vártam a férfiaktól...:(
2012. jan. 27. 20:14
 5/23 anonim ***** válasza:

Én nagyszájú vagyok,de ezt nem tapasztalom.Hidd el,sok pasit taszít ez a tulajdonság,főleg ha tunya!


Érdekes amit írsz,mert aki nagyszájú,az nem feltétlen dumál állandóan....

2012. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

2. vok...


Ez érdekes, hogy mindenhol ilyeneket látsz...


nem lehet h rossz szemmel nézed??


és azért látsz ilyennek minden pasit mert volt 1-2 ilyen pasi a tönkretette és szétzúzta a lelkedet??

2012. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem a csendes, aranyos lányokat, de én nem számítok pasinak, mert csúnya vagyok :P
2012. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
hogy jön neked rögtön le egy bőbeszédű lányról hogy bunkó? csak mert beszélget sokat és vannak hozzászólásai a körülötte zajló dolgokról rögtön már paraszt? én is ilyen vagyok. és igen, ez a te SAJÁT szegénységi bizonyítványod hogy nem bírsz beszélgetni...
2012. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

En is jobban szeretrm a csendesebb, normalis lanyokat, mint a nagyszajuakat,

pedig nagyon fiatal vagyok.

Azok a fiuk pedig nagy bunkok lehetnek

2012. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én beszélgetek!!!!!! Ha végigolvasnád, amit írtam látnád, hogy a pasi válasza volt a ja, dúrva stb. A nagydumás meg nem a bőbeszédű, mint ahogy írtam is!!!

AZ VISZONT A TE SZEGÉNYSÉGI BIZONYÍTVÁNYOD HOGY NEM TUDSZ EGY SZÖVEGET ÉRTELMEZNI!:/

2012. jan. 27. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!