Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mennyire szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mennyire szeretik a nyomulós, belevaló, nagyszájú lányokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és már sokszor mondták nekem ezeket a szvakat, de nem a velem korabeli fiúk hanem az idösebb 28-30 évesek.Ö nekik bejön azt tudom, de mondjuk egy 16-21 évesnek is?Nem ilyednek meg tölem?Nem akarok semmit elrontani annál a fiúnál akivel most isemrkedek.Mennyire lehetek önmagam, visszafogjam magam kicsit?
2008. nov. 29. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit fogd vissza magad, de nagyon nem érdemes - jobb, ha viszonylag hamar látja, hogy milyen vagy. Mondd majd meg neki, hogy ha kell, szóljon majd érte, ha túl drasztikus vagy neki.


Jobb, ha TÉGED ismer meg, és szeret meg, mintha valaki mást, amilyennek látszol, vagy látszani akarsz.

2008. nov. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez megijesztheti a fiúkat... ugye a férfi a hódító, nem pedig a nő... szerintem változtass magadon egy picit, legyél nőiesebb
2008. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, ha egy lány föl tudja venni velem szemben a kesztyűt, nem ölebet akarok magam mellé. :)
2008. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyéne válogatja. Nekem nem jönnek be az ilyen nők, holott harmincas vagyok...
2008. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!