Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Mit érezhet?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,3 hónapig találkozgattunk (mondhatjuk kapcsolat féleségnek). Aztán novemberben történt egy kis félreértés én nagyon kiakadtam rá. Kapott is tőlem egy szép kis üzenetet, amiben minden gondom-bajom közöltem vele, ő pedig ezt úgy értelmezte, hogy hagyjuk az egészet. Közölte, hogy soha nem akart megbántani, de jelenleg nem tud megfelelni az elvárásaimnak. (hát ezt azért nem igen értettem, mert nem feleségül akartam menni hozzá, csak valami normális kapcsolatfélét kialakítani. ) Aztán, amikor újra összefutottunk egy szórakozóhelyen, folyamatosan körülöttem lófrált, kaptam a puszikat és a végén nála kötöttem ki. Ezután megint hosszas hallgatás következett. Egy hete ismét találkoztunk és megint csak úgy alakult, hogy egymás karjaiban ébredtünk. Csakhogy a legutóbbi buli alkalmával az egyik lánybarátja közölte velem, hogy nagyon bejövök (a pasinak) és hogy a volt nagy szerelme óta nem látta ezt a csillogást a szemében. Kérdés a következő. Ha annyira akar, mért nem lép? Azt tudni kell, hogy a nagy szerelme, akivel 3 évig voltak együtt megcsalta és ez eléggé mély nyomot hagyott benne. Ez lehet az oka, hogy buli és pia nélkül ilyen zárkózott? Én már belepusztulok ebbe az egészbe nekem ő kell, de nem tudom ezt hogyan lehetne közölni az érintettel.
2012. jan. 28. 08:19
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy fél lépni mert fél a visszautasítástól. Próbálj meg te lépni vagy utalni arra, hogy nagyon is ő kell neked.
2012. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
többen mondták már, de hiába voltunk anno jóban nem tudom mégis mivel indítsak nála... azért köszönöm a lelkesítést! :)
2012. jan. 31. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!