Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet az exem? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet az exem? Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Februárban lesz egy éve,hogy az exem szakitott velem ő 19F és 18L. Nagyon jól megvoltunk,nagyon szerettem,vele veszitettem el a szüzességem. Soha nem volt vita,minden tökéletes volt számomra. Majd egyik napról a másikra szakitott velem azzal az indokkal,hogy ő már nem szeret engem úgy mint én őt.

Én nagyon összetörtem,nagyon rossz volt. Ő mondta,hogy ha bármi kell akkor ő mellettem áll és segit.

Én nem kerestem,de ő a szakitás napjától fogva folyamatosan keres. Az elején nagyon sűrűn irt,én 5hónapra a szakitás után megmondtam,hogy ne irjon, ne keressen,mert nem tudom igy elfelejteni,aztán 2hónapig nem beszéltünk,majd az óta sűrűn ir,én soha sem irok neki,mindig ő ir. hetente kb.

De ő nem akar semmit,nem mutatja ki. Lehet,hogy akarna velem lenni? De akkor megmondaná szerintem,mert tudja ,hogy szeretem.

Nagyon ritkán futunk össze,akkor is csak bulikban 2hónaponta kb..

Az óta nem volt komoly barátnője,vagyis nem tudok róla,és nekem sem volt..


Miért csinálja? Megszokás? hiányérzet?


Köszi előre is. :)


2011. dec. 20. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szinte leirtad azt ami velem történt meg csak én fiú vagyok és szinte minden ugyanugy stimmel mint nálad kedves kérdező


22/f

2011. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És nálad nem lett megoldás? Vagyis a lány nem akart békülni?
2011. dec. 20. 01:02
 3/5 anonim válasza:
60%

ha szerelmes vagy belé akkor menny vissza hozzá de ha nem vagy szerelmes belé költözz el :D megszokás? nem nem hiszem.

hiányérzet? talán az talán nem gondolkozott én is voltam így a volt barátnőmmel azt mondta "pihentessünk" 3 hét mulva ujra összejöttünk de nem ment sokáig a dolog szerintem a bennünk férfiakban van olyan érzés hogy ha szakítunk 1 lánnyal utána akarjuk még de csak 1 picit szóval lehet hogy vissza akar szerezni de csak 1 hónapra (talán)!!

2011. dec. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi már lassan egy éve,h szakitottunk.. és az óta megy ez,hogy állandóan ir.. ha akarna járni akkor már lépett volna,nem?!
2011. dec. 20. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem.. ettól hogy minden simán ment könnyen lehet hogy meggyengülnek az érzései.egy idő után azis unalmas ha minden jól és megszokottan megy... aztán lehet hogy mikor elveszített rájött hogy hiányzol neki csak túl nagy f@sznak érezte magát hogy elmondja mit érez... fél hogy mit szólnál. . de jólenne tudni hogy tényleg emiatt szakított-e vagy csak kifogás volt... azis lehet hogy simán bűntudata volt hogy megbántott téged ezért próbált barátknt közeledni hozzád de a részleteket nem tudom... ha gondolod írj részletesen privibe értek ehhez. :)
2011. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!