Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, hogyan kezelitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hogyan kezelitek ha a barátnőtök hisztis?

Figyelt kérdés

Főleg 20 felettiek érdekelnének és komolyabb párkapcsolatban élők, de válaszolhat bárki, nagyon kíváncsi vagyok!

Én 22 éves lány vagyok és ha stresszes vagyok azt hiszem elég elviselhetetlen vagyok. A barátom ilyenkor úgy érzem megtartja a tisztes távolságot, de még beszélgetni sem szívesen beszélget velem telefonon:S

Ha vége a dolognak utána jön vissza, bújik, hívogat meg minden ilyenkor szerintem az se zavarná, ha egy hétig nem is hallaná a hangom míg le nem csillapodnak a kedélyek.

Nálatok ez hogy van?


2012. jan. 28. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1-2 pofonnal
2012. jan. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kommunikáció vele= 0!
2012. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nálunk is detto ez volt... ez volt az egyik dolog, ami miatt aztán vége lett a kapcsolatunknak. hogy nem tudtuk kezelni egymás hisztijeit.


ha én hisztiztem, ő is behisztizett, és ha egyszer ő hisztis, akkor tőbunkó.

2012. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért a barátodon töltöd ki a mérged. Pont ő nem érdemelné meg.
2012. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

tudom, hogy nem érdemli meg

nem is az, hogy rajta töltöm ki, de nincs túl jó kedvem, meg mindenen felkapom a vizet

ilyenkor túl sok dologhoz nincs is kedvem

csak észrevettem, hogy megint nem szívesen hív fel példáúl

szerintem megint várja a vihar végét..

2012. jan. 28. 16:51
 6/14 anonim ***** válasza:
Most arra akarsz kilukadni, hogy ő a hunyó? Örülj, hogy még nem szakított...
2012. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem hunyó

nyilván nem hibás

jobb mint ha örjöngene vagy felpofozna :S

2012. jan. 28. 16:55
 8/14 anonim ***** válasza:

sajnos én is ilyen hisztis vagyok...olyankor szegény inkább nem akar beszélni, el akar menni, megszakítani a hívást, stb. Vagy ha nem tud menekülni, akkor csak hallgat. Ezekkel a dolgokkal meg ugye még jobban felhúz, és elkezdem a fejéhez vágni, h ennyire érdeklem, meg hogy nem is vagyok fontos neki, épp bajom van, ő meg le akar rázni, ahelyett, hogy megnyugtatna, stb. szégyellem magam emiatt és később szoktam is kérdezni, hogy nem e ábrándul ki belőlem emiatt, de mindig azt mondja, hogy ez semmi, látott már eleget életében és ő szeret engem, ahogy vagyok... igyekszem megváltozni, mert megérdemli, hogy a kedvéért igyekezzek


22/L

2012. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elég dúrva ha egy csaj a pasiján vezeti le ilyen módon a feszkót!


Azt tanácsolom, nyugodt hangulatban mondjátok meg a pasitoknak, h legközelebb mikor ilyen roham rátok jön állítson le benneteket, vagy osszon le!

2012. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem még csajként kívülről is borzalmasan néz ki ha látok egy másik csajt hisztizni! Én is szoktam,mikor az indulatok feltörnek de nem másokon töltöm le!


Ti mire tudtok behisztizni?????????


Én pl: koránkelés, ha nem lelem a ruhámat, cuccomat, vagy ha késésben vagyok, esetleg fáradtan még van egy halom elintéznivalóm, főznöm kell. Ha a net, vagy a gép bedöglik, az is nagy stresszfaktor.

2012. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!