Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A barátnőtöket látjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátnőtöket látjátok a legszebb nőnek, vagy ha láttok egy jó csajt látjátok, hogy szebb, mint a ti barátnőtök?

Figyelt kérdés
Mindig is ezen gondolkodtam.. Ha valakinek van egy kevésbé szép barátnője ő attól még gyönyörűnek látja (szerelemtől) ? Vagy látja rajta, hogy hát igen... Az a csaj az utca végén sokkal jobban néz ki mint az én nőm. ( de attól még szeretem)
2012. jan. 22. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerelemtől megszépülnek a dolgok, amik valójában nem is olyanok. Ilyenkor nem látjuk a másik hibáit. (Hülye egy állapot.)
2012. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van szebb és jobb, de ha szeretsz valakit, akkor nem gondolkodsz azon, hogy az én barátnőm csak átlagos, de az a másik csaj mennyivel szebb. Ha tényleg szereted, akkor ilyesmi eszedbe sem jut.
2012. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha igazán szereted, akkor szinte észre se veszed a szebb nőket, mert nem érdekelnek. Mert ha komoly a kapcsolatod a barátnőddel, akkor a belső értékek is ott vannak, nem csak a külsők, emiatt ő szebb neked, mert tudod, hogy nem csak trófea, aki szép, de értelmes társaságban nem mutatkoznál vele, annyira ostoba szőke...

2012. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
sajnos a legtöbb nőt sokkal jobbnak/szebbnek látja(sőőt dugná is),de olyanokat nem igazán kaphat meg ezért marad az"alsóbb kategóriás" nőknél.
2012. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a feleségem a legszebb, nem szoktam megnézni más nőket. Ha feleségem kérdezi, hogy szép e valaki akkor sem tartom őket soha sem szebbnek, jobbnak mint őt.
2012. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak üzenném, hogy nagyon szerencsés felesége van :-)
2012. jan. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom a leggyönyörűbb nő a világon, de ha nem is ismerném, akkor is szépnek tartanám. A többi csajt meg észre sem veszem szinte :)
2012. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5 ös vagyok :) Igen az, de én is nagyon szerencsés vagyok :D
2012. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
lány vagyok de szerintem ez egyén függö altalaban a legtöbb pasi szép nöt akar maga mellé aztan az hogy tekint raa zeljesen egyén fügő, de arrol hallotunk mar hogy a legjobbnak gondolt csajt is megcsaljak és hogy egy kevesbe mutatos csaj mellett meg kitartanak...
2012. jan. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szerintem minden nőnél van egy szebb nő. A barátnőnknél is.

A mi barátnőnk is szebb egy másik fiú barátnőjénél, aki ugyan ezt kérdezi magától. A "te vagy a legszebb a világon" pedig hazugság. Legalábbis én ezt sosem mondanám. A "te vagy az én esetem" sokkal életszerűbb, még ha nem is hangzik olyan jól. Járni meg nem csak azért járok valakivel, mert tetszik. Annyi erővel lehetne hatszáz barátnőm is. "-Nincs olyan nő akivel le tudnád élni az életed? -Kevin. Mind olyanok." :D A szerelem meg egy egészen más tészta. Olyankor nem látunk az utcán más nőket. Az utca végén sem.

2012. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!