Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat még tőlem valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat még tőlem valamit a volt barátom, vagy félreértem?

Figyelt kérdés

Fél éve én szakítottam vele, de azóta már megbántam, rájöttem, hogy nem kellett volna. Tartjuk a kapcsolatot azóta is, majdnem olyan kedves velem azóta is mint amikor még jártunk. Pár hete még félreérthető megjegyzéseket tett arról, hogy mi lesz majd velünk pár év múlva, meg hogy ő milyen szomorú ha engem bánatosnak lát. Nemrég viszont elkezdett randizgatni egy lánnyal, de azt mondja, hogy még nem tudja mi lesz belőle.

Most akkor mi van? Hülyít engem, vagy nem érdeklem, vagy csak bosszantani akar?


2012. jan. 28. 22:47
 1/2 Talán én? ***** válasza:
100%
hagyuk már nem akar tőled semmit ne reménykedj
2012. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért hülyítene.Te dobtad őt.Nem vagytok együtt,ezek szerint ő is kereshet magának párt!!
2012. jan. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!