Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kíván az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván az idősebb barátom?

Figyelt kérdés
Húsz év köztünk a különbség, több mint másfél éve együtt. Nem a legjobb kapcsolat, de elvagyunk kisebb nagyobb szünetekkel. A baj hogy úgy érzem hiányzik belőle a szenvedély, nem teper le, inkább bealszik sokszor, keveslem a szexet, ha van sokszor az is kevés ideig tart. Nem értem miért nem kíván mikor sokkal fiatalabb vagyok és aktív az ágyban, és megadok neki mindent. Össze is vesztünk mert bealudt én meg reggel otthatgytam őt korán, mert felhúztam magam. Most lelkiismeret furdalásom is van hogy így állunk de bánt is hogy nem kíván eléggé. Lehet ez a korkülönbség miatt? Én 21 vagyok
2012. jan. 28. 15:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem a kor miatt. Ezt általában csak duma, ha mondják. Leapadt a tűz és ez gáz. Ha nem tesz semmit a javulásért, akkor megérett egy váltás!
2012. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt sem tudom mit tegyek. Kérjek bocsánatot a reggeliért mikor úgy érzem én is sértett vagyok...?
2012. jan. 28. 15:37
 3/14 anonim ***** válasza:

Kihűlőfélben van a kapcsolatotok, ennyi.

Elmúlt az újdonság, elmúlt a varázs.

2012. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Szóval 41 éves a párod? Mennyi pénze van? Egy fiatal lánynak minek kell egy "öreg" férfi, ha nem a pénzéért? Én aláírom hogy az érzelmeknek nem lehet parancsolni, de szerintem az ilyen kapcsolatok eleve nem érzelmekre épülnek. Ráadásul mint írtad 1,5 éve kissebb-nagyobb szünetekkel. Nos ha ez szerelem lett volna valaha is akkor most még javában dúlni kéne a lávnak. De amit én gondolok az így fest: LOVE = LÓVÉ
2012. jan. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

ma 15:40

Most mellé nyúltál mert SOHA nem pénzelt!!! Mozi és kaja amit ő fizet még a fog. gátlómat is én veszem

2012. jan. 28. 15:43
 6/14 anonim ***** válasza:
De akkor mitől nem működik? Vagyis eddig mitől működött?
2012. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
működött a szex miatt, mert régen aktívabb volt és nekem jó volt vele. amiért meg nem működik mert általában nem érdeklem sokszor olyan magának való
2012. jan. 28. 15:46
 8/14 A kérdező kommentje:
de most már a szex is gyér... nem tudom, megszoktam már és rossz ha vége lenne, de így sem jó... olyan rossz így
2012. jan. 28. 15:46
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát egy szex alapú kapcsolat nem is hiszem, hogy szólhat egy életre.

Nem az, mert nagyon fontos dolog, jó szex nélkül nem tudom elképzelni.

De ez nem tud egybetartani hosszú távon 2 embert, nekem a párom egyben a legjobb barátom is, a társam. Bármit megoszthatok Vele...


Szerintem nem normális, hogy bealudt, de az sem, hogy maga a viselkedése úgy tűnik mintha idegesítene Téged. Pedig azzal kell igazából együtt élni.

2012. jan. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát úgy látszik nem egy közösülőgép, henem egy ember és te pedig egy másik ember - és valami lelki együttlét, szeretet-féle hiányzik..

nekem az nem tetszik ebben, hogy a kérdésbe így írtad: "idősebb barátom" .. "miért nem kíván mikor sokkal fiatalabb vagyok" - ebben az van egy gép, ami elavult

2012. jan. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!