Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS fiuk, és lányok! Félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS fiuk, és lányok! Félre kacsintgat a barátnőm? Ez gyanús eset? Lent!

Figyelt kérdés

Már egy ideje megfigyeltem hogy a párom, lényegesen többet lóg a facebookon mint régebben. Mikor a szobába, vagy mellette elmentem, eltakarta a telefonját, vagy kilépett a face-ről.

Érzem valami nem stimmel, így tegnap számon kértem, mutasd kivel beszélgetsz és mit! Elsápadt, annyira remegett a keze nem tudta kezelni a telefont.

Mondta hogy semmit csak egy ismerős fiúval beszélgetett hogy miért nem ment egy bizonyos szórakozóhelyre ahol mi is voltunk.

Ismét mondtam: mutasd az üzenetet! Erre előttem kapkodva végig söpört az üzenetek között nem hagyta hogy lássam, és ő mesélte hogy mit beszélgettek...

Kimentem szobából egy percre majd visszamentem, itt már ideges kezdtem lenni, és azon voltam hogy kiveszem a telefont a kezéből, és magam nézem meg. De erre mondja hogy kitörölte már, mondván hogy ki szokta törölni az üzeneteket mert minek legyen benne. De érdekes módon a barátnői üzenetét nem törölgette ki...


Összegezve: Remegett a keze, össze vissza beszélt, nagyon zavarba volt és az egyetlen bizonyítékot az üzenet tartalmát nyomban kitörölte.

Egyszerűen nem bízok benne, nyugtalanul alszok. Nem vagyok egy féltékeny típus. Lehet én látok csak rémeket? De mégis ti mire gondolnátok?


2012. jan. 29. 13:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy nem tud hazudni, valószínűleg pasi van az ügyben. Nehéz lesz kideríteni mennyire komoly a dolog.. Lehet semennyire.... örülj neki h besz*rt és csajom hasonló szituban engem oltott le, hogy mit képzelek, hogy nem bízok benne, de persze megcsalt :S
2012. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ebből én is rosszra gondolnék...
2012. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát ez durva. Vedd el a telefonját és nézd meg a neveket vagy hogy kinek telefonált utoljára
2012. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Az Én exem is ezt csinálta vagyis volt egy durvább, felhívta a pasi Ö meg félrevonult.... akkor megkértem, hogy menjen haza és ne keressen többet.
2012. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon gázos a dolog, de ha van esze, akkor ezentúl nagyon figyelni fog rá, hogy ne kerüljön megint ilyen helyzetbe szóval nem lesz egyszerű dolgod, ha ki akarod deríteni hogy valójában mi a szitu.
2012. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Hát sajnálom aki velem egy cipőben van/volt.

De megnyugodtam hogy nem csak nekem gyanús ez a dolog.

Az a baj hogy most már hiába venném el a telefonját. Ezt már eljátszottam, oda fog figyelni, mindig törölni fogja az üzenetet, vagy akár a hívásokat ha van olyan... :(


De sajnos nem tudom mit tegyek, azt állítja szeret, de már a szex is ritka, igazából ő nem akar velem.

Ti mit csinálnátok egy ilyen kapcsolatban?

2012. jan. 29. 13:31
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de több mint valószínű, hogy csávó van a dologban... én a helyedben elkezdenék nyomozni.
2012. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz kideriteni hogy mivan de ha igy folytatná én a helyedben 2 honap mulva kiadnám az utját :-|
2012. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát igen utána kellene néznem hogy mi az igazság, de többé már nem tudok benne megbízni soha. Így meg nem működhet egy kapcsolat. Ezért vagyok bizonytalan :S
2012. jan. 29. 13:34
 10/23 anonim ***** válasza:

Szakíts vele.

Ha valóban szeret, akkor rádöbben, hogy Te kellessz neki és kaparni fogja az ajtót.

2012. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!