Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim depis és nagyon pesszimista mit tegyek? (normális választ)

Figyelt kérdés
A pasim tökre depis és világ undora van orvoshoz nem akar elmenni még velem sem , folyton azt mondja hogy ő csak reálisan áll a dolgokhoz és hogy meg fogom csalni ha nem most akkor később és sokszor mondja azt hogy megöli magát segítsetek légyszi.
2012. jan. 29. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
mi nem tudunk segíteni fordulj szak emberhez.
2012. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
verd ki neki lehet jobb lessz....vagy szak ember
2012. jan. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Idétlen ...
2012. jan. 29. 15:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Doki.
2012. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sajnos ezzel nem lehet mit kezdeni. az én barátom is ilyen volt... úgysem fogja hagyni, hogy segíts neki, orvoshoz sem fog elmenni, mert vagy azt gondolja, hogy semmi baja, vagy azt, hogy önállóan kell megoldania a gondjait. ha te próbálod megoldani helyette, úgy meg csak még életképtelenebbnek fogja magát érezni. úgyhogy ez egy ördögi kör...
2012. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is hasonló voltam nem is olyan rég... ha esetleg szeret olvasni tudom ajánlani "A Titok" című könyvet nekem az rengeteget segített. mióta azt olvastam teljesen megváltoztam és tök jól érzem magam
2012. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki róla a véleményed...
2012. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fel lehet hozni egy rossz hangulatból, de ahoz olyan partner kell aki látja az életben a jó dolgokat, és elbeszélget vele. Dicsérgetni is kell,meg támogatni az egoját, meg húzni az agyát, meg olyan helyzetekbe tenni ahol sikerélménye lesz. Konkrétan mivel van baja?


Ha nagyon besokalsz akkor mondd meg neki, h te szereted, jól akarod érezni magad, nem akarod h teret engedjen a negatív dolgoknak és rombolja a kapcsolatotokat. Mondd meg neki h ha számít ez neki akkor ne rontsa el azt ami jó!


Meg, h mindenkinek vannak problémái, és azokat meg kell oldani, nem nyavalyogni.


Ha ezeket megértete, és rájön megint vmi hülyeség akkor nagyon határozottan oszd ki! Ne adjál neki teret! Állítsd le az elején!


Mondd meg neki, h fogadja el h a világ olyan amilyen, az nem fog változni, neki kell a hozzáállásán változtatni!


Vagy itasd le és vidd elegy buliba:)

2012. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!