Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élek a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élek a barátnőmmel, normális, hogy másfél óránként hívogat?

Figyelt kérdés
Mindketten 22 évesek vagyunk. Megmondom őszintén, nekem az, ami a kapcsolatunk elején volt, hogy napi egyszer beszéltünk, megfelelt. Még a napi két-három alkalom is oké lenne, de ez azért már az agyamra megy. Hogy mondjam meg neki, hogy ez sok úgy, hogy ne sértődjön meg? Egyébként heti egy vagy két alkalommal találkozunk.
2012. jan. 28. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És nektek is van olyan hogy mindent megbeszéltek telefonon és hétvégén akkor már nincs téma?
2012. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze. Ő meg faggat, hogy de mi helyzet, amire tényleg csak azt tudom mondani, hogy az elmúlt másfél órában nem történt semmi...
2012. jan. 28. 17:36
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha lehet azt is írjátok meg, ha nem tartjátok normálisnak, hogy hogyan beszéljem meg vele hogy ne sértődjön meg?
2012. jan. 28. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Az a baj ezekkel a nőkkel, hogy nincsenek barátaik, nincsen hobbijuk, nincsen életcéljuk, nem tudják lefoglalni magukat semmivel. Egy dolog van az életükben: A barátjuk és kész, lógnak a nyakán. Nem fogsz vele tudni mit csinálni mert megsértődik ha ezt így elmondod neki, meg te leszel a szemétláda mert nem szereted és unalmas vagy. Ebből nem lehet jól kijönni.
2012. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez valóban így van, semmilyen hobbija sincs, a sorozatok nézését nem sorolnám ide :)
2012. jan. 28. 17:44
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a végén már rejtőködni kellett skypeon mert nem volt képes felfogni hogy az hogy online vagyok nem azt jelenti, hogy unatkozom és beszélgesünk, hanem azt, hogy be van kapcsolva a gép és tudok fogadni hívást ha van miről beszélni. De ha nincs akkor minek beszélgetni a semmiről?
2012. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ugyanez volt, szintén távkapcsolatban voltam,ha hazamentem állandóan hívogatott, kimentem a barátaimmal és 15 percenként hívogatott minden hülyeséggel, aztán mondtam neki hogy nem azért megyek ki a barátaimmal akiket a,úgy is ritkán látok mert veled akarok telefonálni, lett is belőle balé rendesen aztán vége is lett a kapcsolatnak.nála is az volt hogy tv-n kivül nem volt hobbija..nehéz ügy lesz neki szépen beadnod azt megmondom :D
2012. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezért van az hogy nálam mostmár alap hogy a fentiekkel rendelkezzen egy nő különben semmit sem ér a kapcsolat. Mondjuk a jó szex sem utolsó dolog, na nálunk az sem volt. Egyébként nagyon jó tesztkérdés ha rögtön megkérdeztek egy nőt hogy mivel foglalkozik. Ha erre visszakérdez, hogy ezt, hogy érted vagy rosszabb esetben csak annyit mond, hogy tanulok vagy dolgozom az nulla.
2012. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Milyen időközönként találkoztok? Mit szoktatok akkor csinálni?


Én meg is őrülnék, ha naponta mondjuk csak 2x10 percet beszélhetnék a párommal. Én így nem is tudnám a kapcsolatunkat párkapcsolatnak nevezni.


Mi nem élünk távkapcsolatban, általában hétvégente találkozunk csak, de szinte egész nap ki vagyunk egymásnak hangosítva Skypeon és úgy tesszük otthon a dolgainkat. Nem beszélünk állandóan, de ha kell valami akkor csak szólok és már jön is a válasz. Lehet, hogy ez soknak tűnik, de nekünk így működik már évek óta és nem unjuk egymást.

2012. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!