Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarok kezdeni udvarolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok kezdeni udvarolni egy lánynak, de félek hogy én nem tetszek neki ezért nem is nagyon merek hozzászólni meg kezdeméyezni?

Figyelt kérdés

Mit csináljak szerintetek?

Attól is félek, hogy mi van ha rászánom magam, hogy hozzászóljak és nem fogok tudni hirtelen mit mondani, mert zavarba jövök vagy valami és az sztem még gázabb...

17/f


2012. jan. 29. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Paprikáskrumplit:


Hozzávalók 4 személyre:

1,5 kg (új)burgonya

15 dkg parasztkolbász

2 fej vöröshagyma

1 gerezd fokhagyma

1 zöldpaprika

1 paradicsom

5 evőkanál olaj

1 evőkanál pirospaprika

1 kávéskanál őrölt kömény

1 dl tejföl

Elkészítés:


Az újburgonyát hideg vízbe tesszük, héját lekaparjuk, utána jól megmossuk, az apróbbakat egyben hagyjuk a többit kettévágjuk. A kolbászt pár pillanatra vízbe mártjuk, - így könnyebben lehúzzuk a bőrét, - majd felkarikázzuk. A hagymát, a fokhagymát megtisztítjuk, apróra vágjuk. A zöldpaprikát megmossuk, kicsumázzuk és szeletekre vágjuk. A paradicsomot pár pillanatra szűrőkanállal forró vízbe mártjuk, lehúzzuk a héját, és cikkekre vágjuk.

Lábasban felforrósítjuk az olajat, beletesszük a hagymát, aranysárgára pirítjuk, hozzáadjuk a kolbászt, a fokhagymát, a pirospaprikát, az őrölt köményt, kevés vízzel felöntjük, és elkeverjük. Hozzáadjuk az újburgonyát, a zöldpaprikát, a paradicsomot, megsózzuk, lefedjük, és lassú tűzön kb. 30 perc alatt puhára főzzük. Tálaláskor a tetejére kevés tejfölt teszünk.

2012. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
feleslegesen izgulsz... ha el is rontod, a lányok imádják amikor a fiúk udvarolnak, és zavarukban bakiznak :) nekem is azok a kedvenceim amikor a barátom belebakizik a bókokba :D szóval ez elronthatatlan! sok sikert! :)
2012. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

az előző hatalmas nagy hülyeséget mondott. :"D

próbáld meg félre tenni a zavarodat és próbálj meg magabiztos lenni. A lányok szeretik a magabiztos fiúkat.

2012. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De ha annyira leblokkolok, hogy nem tudok mit mondani akkor azért csak hülyének nézne sztem


utolsó: tudnál esetleg valamit mondani amivel elinddíthatok egy beszélgetést mert ötletem sincs hogy mit mondhatnék

2012. jan. 29. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az előző két megszólaló köztesét javaslom. Legyél magabiztos, de ha valami hülyeséget is mondasz, ne ess kétségbe mert pár lánynak tényleg bejön, ha a fiú nem olyan tökéletes a beszédben. Ha elkezdtek beszélni merj kérdezni és figyelj oda mit mond! Ezt a pasik sokszor elfelejtik... :)
2012. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. EPIC!

Szerintem hagyd a fenébe ilyen hozzáállással!

2012. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kössz utolsó én azért megpróbálnám csak nem tudom hogy kezdjem... ha esetleg valami értelmes hoozzáfűznivalód is van szívesen meghallgatom. A többieknek meg kössz a válaszokat!
2012. jan. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!