Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen helyre kell mennem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyre kell mennem ha szexelni akarok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem ku*vával!

Például milyen diszkóba menjek és ha belém kötnek mert nem vagyok nagydarab akkor mit tudnék csinálni?Semmit igaz?Ott vernének agyon ugye?


Még szűz vagyok 20 éves és még nemvolt barátnőm.Nem vagyok csúnya sem csak alacsony picit 168 magas vagyok és csak 15 cm a péniszem emiatt eléggé parázok.


Na de azt szeretném megvalósítani,hogy szexelhessek valakivel úgy,hogy ne keljen érte fizetnem sokan diszkót ajánlották de pontosan milyen diszkóba is menjek.De magam mennék mert nincsenek barátaim :(

Segítsetek léci.


2012. jan. 25. 03:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bp-n, hajógyári. Mondjuk amit így leírtál nem jósolok neked sok szerencsét. No offense.
2012. jan. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Hát aki discoba odadja magát az annyiban nem krva, hogy ingyen volt. Én azért óvatos lennék ezzel a "könnyítsek magamon akción" Összeszedhetsz valamit. Miért? Tudom. A haverom nagy sex-machine volt most meg olyan vörös a makkja mint a vészcsengő, szóval óvatosan a farkalással. Aki hagyja magát annak nem te voltál az első ilyen, vagy akár aznap az első .


Menj el könyvtárba ismerkedj aztán dugd meg a vécébe.

2012. jan. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Hát itt elmondom mi a baj.:


-Egyrészt nagyon suttyó lehetsz,hogy discózol,szórakozóhely a neve.

-Másodrészt 20 éves vagy,itt r'hadsz egyértelmű,hogy nincs menő,márkás,divatos cuccod maximum te hiszed azt

-Az olyan csajok akik odaadják magukat egy éjszakára vagy az igényes,kigyúrtabb ,szolis fazonokra buknak vagy az igényes nyálas kis vékony b'zikra :)) Amilyen én is vagyok :D

-Hajógyárin meg csak a divatos páwáknak és a magukra adó ,márkás ruhákban öltöző srácoknak van esélye


Szóval ingyen nem fogsz nőhöz jutni az 110%


Aki ágyba megy csaj az se csak szexre,előtte kell egy jó duma,humor,taxi vagy kocsi amivel hazaviszed.

Ha ezek nincsenek akkor Offos

2012. jan. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
urban child 2012... ide jutott.
2012. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ne idegeskedj! Én 19 voltam mikor elvesztettem. Hagyd a francba a diszkós p.ket... Keress társaságot, barátkozz, olyat ahol lányok is vannak, és ne félj beszélni egy csajjal, nem haraptak (engem legalábbis még nem haraptak meg)... Innentől a dolog már megy magától... Nem oszt szoroz milyen magas vagy vagy hogy milyen zenét hallgatsz, vagy hogy mekkora bicepszed van... Egyszer úgyis talász egy olyan nőt, aki elfogad, és úgy szeret ahogy vagy... Szóval ne aggódj amiatt, hogy aglegény maradsz, fiatal vagy még, előtted az élet, sehol sincs megirva, mikor kell átesni a tűzkeresztségen, az sem mikor kell nősülni... Ja és ha odakerül a sor, hogy összejönne valami, azt sose mondd hogy még nem csináltad... A nőknek elég ... Gondolkodásuk van....
2014. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!