Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondtátok el barátnőtökne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondtátok el barátnőtöknek hogy lábfétisetek van?

Figyelt kérdés

Olyan válaszokat várnék inkább akik tapasztalatból mondják(lehet lányok is akiknek mondták)

köszi szépen a válaszokat


2012. jan. 29. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem előbb-utóbb úgyis észreveszi, ha a talpára élvezel...
2012. jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én elmondanám kerek perec ha úgy lenne. Bizonyára észre is venné, h kiemelt figyelemmel kezelem a lábait.


29/F

2012. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagyon erős és mások által gusztustalannak ítélt fajtája van a lábfétisnek. Sokáig titkoltam és volt, hogy csak 1 hónap ismeretség után az ágyban egymást ölelve mondtam el. Jó érzés volt, hogy a nő közben átölelt és megnyugtatott, hogy mondjam el nyugodtan, szeret és akármiért is izgulok, áruljam el neki, ha neki az sok, akkor nem teszi meg, ha meg nem sok, akkor örülne neki ha lenne még egy fegyver a tarsolyán ellenem.


Elmondtam és tíz alkalomból tízszer pozitív volt a fogadtatás, legfeljebb picit meglepődtek.


Én azt gondolom ha valaki szeret téged, minden hülyeségeddel együtt szeret és megadja neked ezt.


A másik dolog: sok nőnek fogalma sincs róla, de a lábfétis iszonyatosan jó dolog nekik, baromi kényelmes, izgató és kellemes érzés, csak akinek nem volt ilyen pasija annak fogalma sincs róla.


Szóval ha már elég erős a kapcsolatotok, mond el.

2012. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Igazából mindegy hogyan tálalod amíg a kedves barátnő nem érzi azt, hogy te a lábába vagy szerelmes (még ha így is van).

A fétisekkel az szokott a gondja lenni a lányoknak hogy nem róluk szól az érdeklődés hanem a bizonyos fétisről. Egyébként ez jogos. Ne azt közöld vele első körben hogy "heló lábfétisem van", hanem inkább próbáld meg körülírni hogy mennyire szépek a lábai stb, és hogy te mit szeretnél. Ez a fajta tálalási mód jobban működik az átlagos mentalitású lányoknál, vannak olyanok is akiknek megmondhatod kerek perec, nem tudom a barátnőd milyen de az első módszer mindenképpen célravezető.

2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A barátomnak ugyan nem lábfétise van, de hasonlóan perverz vágyai vannak. Én egyszerűen láttam rajta, hogy vágyik valamire amit nem mondd el. Rá is kérdeztem csomószor, de ő mondta, hogy ehhez túl prűd lennék, meg minden. Na én ettől voltam kész, feltörtem a gépét és addig túrtam, amíg ki nem derítettem. :D

Biztos tahóság volt, de most már legalább nem kell elfojtania a vágyait. Azt hitte, hogy majd lenézem ezért, vagy mittudomén... Hiába mondtam, hogy úgyse tud olyat mondani, ami miatt meghátrálok. :D

Szerintem mondd csak el simán. Hátha a barátnődet se zavarja.

2012. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2012. jan. 29. 22:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Nőként.

Én minden pasimmal tisztáztam mindig az elején minden vágyat. Mindig is egyenes és őszinte nő voltam, minden férfi levetkőzte előttem a gátlásait. Nem nevettem ki senkit, semmiért, elfogadtam olyannak, amilyen.

A lábfétissel való találkozásom azonban érdekesre sikerült. Ugyanúgy van pozitív és negatív felhangja ennek az egésznek bennem.

Egyrészről nagyon jó, ha a lábaim előtt hever és imád valaki.

Másrészt lehet csak a lábamat imádja? Valószínű nem, de a női hiúság, irigység vagy nem tudom mi, mindig ide juttat. Ez a negatív része.

Szóval én azt tanácsolom a lábimádóknak, hogy a nő többi részét is imádják hevesen, ne ébredjen fel benne ez a "kisördög".

2012. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!