Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kyraaaaaaa kérdése:

Szerintetek elmondjam neki? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Sziasztok !!!

Egy 14 éves lány vagyok és egy osztályba járok azzal a sráccal akit szeretek.Ő fiatalabb nálam.Most jön Valentin-Nap és a barátnőim arra próbálnak rábeszélni h mondjam el neki.Az egyik azt mondja h adjak neki csokit a másik meg azt h mondjam el neki.Már év eleje óta szeretem őt.Az az igazság h nagyon sokat hiányzok a suliból mert beteg vagyok.De sokszor volt olyan h szemeztünk meg egymásra mosolyogtunk.A puszi az nem gáz,általában úgy köszönünk egymásnak reggel és délután el.Nem vagyok "menő" ő viszont igen.Nem tom mit csináljak.:/

Szerintetek elmondjam neki vagy sem?És ha igen akkor csokit adjak neki vagy inkább mondjam el.Anyám azt mondta h csoki dehát értitek...Inkább rátok velem egykorúakra mint rá mert ő már felnőtt.

Köszi előre is :)


2012. jan. 29. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Eeeeeh, de cukor vagy. :D

Szerintem mondd el neki. :D

20L (bár lehet irreleváns a véleményem, mivel én is "felnőtt" vagyok... :D)

2012. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
RTFM
2012. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És csokit v inkább mondjam el neki?És ha elmondani akk mit mondjak v hogyan?
2012. jan. 29. 22:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és mi az az RTMF???
2012. jan. 29. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:

csokit ne adj neki, az olyan... nem is tudom... nem vagyunk Japánok.

Japánban Február 14.-én a lányok csokit adnak annak a fiúnak akit szeretnek és ezt a Fehér napon (Márc 14.-én) a fiúk viszonozzák. De mi Magyarok vagyunk.

Ha vallani akarsz tedd meg. De figyelmeztetlek, csak akkor tedd meg, ha 100%-osan biztos vagy abban, hogy a fiú nem foglya a világgá kürtölni olyan embereknek, akik emiatt gúnyolhatnak vagy bánthatnak. Ebben a korban kegyetlenek tudnak lenni a kiskamaszok.

Amúgy meg sok bátorságot :)

2012. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

gyorsan gyorsan gyorsaaaaaaaaan mond el nekiiiiiiiii!!!!

úúristeeen!!

gyerünk mond el neki bazzzz!! siesss! ha nem mondod el felnégyellek!!!! gyerüüünk szivííí hajrááááááá!!!!

bableves a kirááály!!!

2012. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan aki szétkürtölné ebben bizt vok.Köszi az eddigi kommenteket :)
2012. jan. 29. 22:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki mindenféleképp, a csokit hagyd ki az nem is tudom hát... na mindegy csokit hagyd ki hanem mond el neki mit érzel szépen és őszintén.:) 26/l
2012. jan. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hívd el randira, ne csokizz :)

Sok sikert!

2012. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokért !!! :)
2012. jan. 29. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!